2737
2734
عنوان

چجوری تو خونه قرنطینه شدین ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4140 بازدید | 208 پست
اینقد اینو نفرستین میترسم باردارم

ما که بچه کوچیک داریم صد برابر بیشتر از شما میترسیم

من اصلا بخاطر خودم نمیترسم همه ترسم اینه بچم نگیره یا پدر مادرم که سنشون بالاتره و ایمنی بدنشون پایین تر ، یا خواهرم که کلا سیستم ایمنی بدنش خیلی ضعیفه و شاغل هم هست و همش بیرونه

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
کجای کاری من این روزا سرگرم خونه تکونیم فرصت غدا درست کردن ندارم همش دارم ازبیرون غذا میخرم پسرمم ۴س ...

یا امام غریب نکن خاهرم نون و پنیر بخورید ولی غذای بیرون نه 

نیمرو

املت

آبگوشت

سیب زمینی آب پز با کره 

ریپ نکن ... مرسی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجای کاری من این روزا سرگرم خونه تکونیم فرصت غدا درست کردن ندارم همش دارم ازبیرون غذا میخرم پسرمم ۴س ...

خب نباش

رعايت كن 

چرا عاقل كند كاري كه باز آرد پشيماني

انشالا هميشه سالم باشي اما پيشگيري بهتر از درمان

خدایا حتی کافر رو با بچش امتحان نکن  تو رو به  بزرگیت قسم😢

منم ی دختر ۴ساله داره ب فکر خودم نیستم نگران اونم این ویروسم ک داره هی بیشتر میشه..

تخمک🤤 هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم 🤨 شنا نمیکنه🏊‍♀️  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو😏😝
2731

من ک کلادیگ اهمیت نمیدم هرچی خ ابخاد همون میشه شاید باکرونانمردیم یساعت بعدبای زلزله شدیدمردیم پس مرگ و تقدیر دست خداستدتوکل بخدا ببین خیلیا کروناگرفتن فقط مثلا مثلا ده نفر یابیس نفرمردن بقیه بهترن خب قسمتشون تااونحابوده چرابقیه نمردن

رنگ ولایتhaircolorist
ممكنه بخوان مظلوم نمايي كنن ولي دور از تصور هم نيست براي من هرچي هست كه خبر ارز و سكه خوب محو شد

خدا لعنتشون کنه

شوهرم سرما خورده،تب داره و عرق کرده،دارم از استرس میمیرم

چرا احمقا مراوده با چین قطع نکردن

چرا همیشه تو هر کاری بی عرضه و کودنن😭😭😭😭😭😭

تا خرمنت نسوزد تشویش ما ندانی...
2738
بنظرم هرچقدرم ماسک بزنن و دستکش دست کنن  اگر مثلا لباسشون کرونایی باشه چی ؟؟؟  قبل اینکه ...

صحبتای خانم دکتر مینو محرز  رو حتما گوش بده   و با آرامش بهداشتتو رعایت کن  نه با وسواس 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
میگه تو چین همه رو اجبار کردن ماسک بزنن ولی برای ادمای سالم ماسک تا 30 درصد جلوی ویروس رو میگیره در ...

چقد وحشتناک شده مثل فیلم زامبی ها شده اخرالزمان بخدا

تخمک🤤 هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم 🤨 شنا نمیکنه🏊‍♀️  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو😏😝
آره دیگه از جمله شوهر خودم‌. الآنم گلودرد شدید دارم خیلی استرس دارم. راهی نیست تست کنم ببینم خدایی ن ...

نفست رو ۱۰ثانیه حبس کن و بعد آروم بده بیرون اگه سرفه نکردی و درد تو سینه نداشتی و حس خستگی نداری مریض نیستی

ریپ نکن ... مرسی  
شوهر منم امشب میگفت هرچقدم مراعات کنبم کافیه نونوا مریص باشع و نون رو بخوریم ماهم میگیرم کلا زد نابو ...

یکی الان گفت داداشش قنادی داره مشتری هاش کم شده

یادم افتاد امشب بابام اومد خونم شیرینی خریده بود خوردم 😐تازه گشنمه الان هم میخواستم برم سر یخچال که استرس گرفتم 😐

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

ما آسانسور نداریم.ولی از خودپرداز استفاده کنیم با دستمال کاغذی حتما بعد میگردم دنبال یه سطل زباله که بندازمش خونه با آب و وایتکس ضدعفونی میکنم لباسارو مرتب میشورم شوهرم ماسک میزنه ولی چون همین یدونه بزور گیرمون اومد مرتب با اسپری الکل و آب بهش میپاشه و مرتب دستشو و فرمون رو اسپری میکنه.از همه مهم تر هرشب عسل آب 

پرتقال لیمو بهش میدم.شده خودم نخورم بزور ب اون میدم من که همش خونم اون باید قوی بشه ناقل نشه .

ما آبادانیا   
2706