2737
2734

بعدش من تو خیابون بودم ادخر دیگه تصمیمو گرفتم دیگخ طاقت زجر ندارم وسایلمو جمع کردم که بیام خونه بابام گفت جایی نرو این دفعه به جون بابام دنبالت نمیام و فلان منم جمع کردم و اومدم یه جارو آتیش میزنه بعد میگه نسوزون نمیشه که بار هزارمسه دست بزن داره قول داده بود به بابام بذاره کنار اما نمیتونه دیگه میدونم رو قولاش اعتباری نیست 

اگه بشه اسکرین شات پیام هامونو میذارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه واقعا  میخای طلاق بگیری 

بمون خونه پدرت و برو دنبال دادگاه و ...

وگرنه این قهر و آشتیا و رفتن و اومدنا مشکلی حل نمیکنه

✔️زندگی پر از انتخاب است و من شادی را انتخاب کردم.
اگه واقعا  میخای طلاق بگیری  بمون خونه پدرت و برو دنبال دادگاه و ... وگرنه این قهر و آشت ...

آره خودمم به همین نتیجه رسیدم زندگی با حقارتو نمیخوام هر چی از دهنش دربیاد بهم میگه بعد میگه حرف دلم نبود نمیشه که.

2738
آره خودمم به همین نتیجه رسیدم زندگی با حقارتو نمیخوام هر چی از دهنش دربیاد بهم میگه بعد میگه حرف دلم ...

عزیز جان تجربه ۲۲  سال زندگی متاهلی بهم ثابت کرده هیچ زن و مردی تغییر نمیکنن

شاید یه مدت نقش بازی کنن ولی در آخر خود واقعیشونو نشون میدن

اگه اول زندگیته و مردت بد دهن هست و دست بزن داره و مشکلات رفتاری و اخلاقی، خودتو سریع نجات بده

نذار ۱۰ سال دیگه حسرت عمر تلف شده رو بخوری

✔️زندگی پر از انتخاب است و من شادی را انتخاب کردم.
عزیز جان تجربه ۲۲  سال زندگی متاهلی بهم ثابت کرده هیچ زن و مردی تغییر نمیکنن شاید یه مدت نقش ب ...

الان اعصابم ضعیف تر شده عمرمم هی تلف کردم چون هی خودمو گگل میزنم میگم درست میشه اما این آدم بدتر میشه.

2706