2752
2734
عنوان

جاریم واسه شوهرم پیام فرستاده

| مشاهده متن کامل بحث + 2444 بازدید | 131 پست

آخه میدونین بچه ها

همونطور که گفتم صمیمی نیستیم.و خب جاریم همیشه برای ما شارژ نداره یه اس به زور به آدم میده.

تا حالا تو واتساپ برای من پیام نفرستاده یه بار یه فیلم معمولی بامزه که برای چند نفر فرستاده بود برای شوهر منم شیر کرده بود.خب من حساس میشم دیگه.این درحالیه که برادر شوهرم گمونم اصلا شماره منو نداره.یه بار جاریم که گوشیش طبق معمول شارژ نداشت با گوشی من بهش زنگ زد جواب نداد گفت ناشناسا رو جواب نمیده

من داداش ندارم...فقط چندتاخواهریم  انقدر برادرشوهرم مهربونه و منم آرزوی  برادر داشتم همیش ...

به نظر من اسی حساس نیست شرایط ادما باهم فرق میکنه ما که تو شرایط اون نیستیم 

مثلا من برادرشوهرم رو به اسم صدا میکنم اونم به اسم چند ساله عروسشونم باهم رودروایسی نداریم دیگه 

بعد مثلا شوهر من جلو جاریم اصلا حتی با لباس تو خونه نمیشینه یا صداش نمیکنه چیزی هم ضروری باشه بخواد بهش بگه به من میگه بگم چون چند ماهه عروس اینا شده کلا هم همو 5 بار ندیدیم بعد خب مثلا تو این اوضاع یه دفعه یه کار غیر عادی اگه انجام بده به چشم میاد دیگه 

یا مثلا یه دفعه برگرده به اسم شوهرمو صدا کنه به چشم میاد(من حساس نیستم)

ولی مثلا من چندین ساله دارم برادرشوهرم رو به اسم صدا میزنم یه دفعه نمیتونه توقع داشته باشه چون اون اومده دیگه با اسم صدا نکنم

کلا میگم موقعیت ادما باهم فرق میکنه

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خطر 🔔

جاری بدجنس در کمین است 🗿

شوهرتو بچسب 😂😂

حساسیتت بیخودی ، حالا اگ میگفت مثن آقا محمد ، میگفتی چرا نگفته داداش ، وله کن😂😂😂😂😨

بهشتـــی ام امــا......مقیــــم جهنــــــم😈
2731
خطر 🔔 جاری بدجنس در کمین است 🗿 شوهرتو بچسب 😂😂 حساسیتت بیخودی ، حالا اگ میگفت مثن آقا محمد ، م ...

نمیترسم شوهرمو از دست بدم

شکر خدا این اواخر اینقدر روی زندگیم کار کردم که چنین ترسی ندارم.شوهرم هم در جواب این صمیمیت خیلی عادی و رسمی جواب جاریم رو نوشته بود.

فقط چون برام عادی نبود و نداشته بودیم دلمم نمیخواست تکرار بشه...

نمیترسم شوهرمو از دست بدم شکر خدا این اواخر اینقدر روی زندگیم کار کردم که چنین ترسی ندارم.شوهرم هم ...

یس خواهرم فهمیدم ، خب امیدوارم دیگه تکرار نشع 😘😘

یس خواهرم فهمیدم ، خب امیدوارم دیگه تکرار نشع 😘😘

فقط امیدواری  

بی هیچ راهنمایی

بگم ؟

نگم؟

چه کار کنم دیه به شوهر من نگه داداشی.

خب شوهر منم آبجی نداشته یهویی دلش میخواد

فقط امیدواری     بی هیچ راهنمایی بگم ؟ نگم؟ چه کار کنم دیه به شوهر من نگه داداشی. خب ...

ای جووونم الان این رگ رو پیشونیت ورم کرده چیه ؟حسادت فکر کنم 😂😂😂😂راستش نمیدونم ، خب غیر مستقیم بش بگو ک ناراحت نشه