2737
2739
عنوان

بیاین لطفت!نظرتون درباره مشهدیا

| مشاهده متن کامل بحث + 4555 بازدید | 90 پست

حالا شما میگید تو مشهد فروشنده ها دولا پهنا حساب میکنن به خدا ما رفتیم شمال تو رستوران, فک کن تو رستوران طرف فهمید واسه اون شهر نیستیم غذاشو گرونتر باهامون حساب کرد 😐 میخام بگم مختص مشهد نیست این قضیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا حرف شوهرمو زدی

من خواهرم اومده بود ایران چون تازه گواهینامه گرفته بود خیلی دقت میکرد به رانندگیا.با هم دیگه رفتیم یه جایی هی میگفت وای الان تصادف میشه, وای چرا اینجوری رفتی.وای فلان😂 کلا یه جوری شد گفت من اینجا هیچ وقت رانندگی نمیکنم😂😂😂

حالا شما میگید تو مشهد فروشنده ها دولا پهنا حساب میکنن به خدا ما رفتیم شمال تو رستوران, فک کن تو رست ...

آره این گرون فروشی برای اکثر جاها هست 

ماهم وقتی میریم شمال زن داییم با لهجه خودشون صحبت میکنه موقع خریدا وگرنه گرونتر حساب مئکنن

مامان ۳ تا فسقلی🥰🥰
2731
حالا شما میگید تو مشهد فروشنده ها دولا پهنا حساب میکنن به خدا ما رفتیم شمال تو رستوران, فک کن تو رست ...

این گرون فروشی برا بیشتر شهرها هست فقط کافیه بدونن مسافری 

شمال رفته بودیم بین راه هرچی میخریدیم گرون حساب میکردن باهامون 

پرچم مشهد بالاس همیشه😍😍😍😍😍مگه داریم از خراسانی بهتر😜😜😜

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
من خواهرم اومده بود ایران چون تازه گواهینامه گرفته بود خیلی دقت میکرد به رانندگیا.با هم دیگه رفتیم ی ...

فکرکنم اون دیگه کلا هیچ جا جرات نکنه رانندگی کنه😁

مامان ۳ تا فسقلی🥰🥰

مشهدی ها رو مگه میشه با یک چوب زد... الان من شوهرم و داداشم مشهدی ان..

اصلا زمین تا آسمون فرق دارن

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2738

من خودم بچه مشهدم. از طرف پدر و مادر اصالت مشهدی ندارم. تا قبل از خوابگاه رفتن هم خیلی از مشهدی ها شاکی بودم. یه سری چیزا رو نمیشه اینجا گفت. اما وقتی مردم یه خطه دیگه رو دیدم که اون شهری که میرفتم خیلی زیاد بودن دیدم مشهدی ها جلوی اونا فرشته ن. احتمالا اونا خودشون ماها رو شیطان میدیدن   

این گرون فروشی برا بیشتر شهرها هست فقط کافیه بدونن مسافری  شمال رفته بودیم بین راه هرچی میخرید ...

خط اوله پستت رو خوندم فکرکردم پست خودمه عکسا قاطی شده😆😆

مامان ۳ تا فسقلی🥰🥰
این گرون فروشی برا بیشتر شهرها هست فقط کافیه بدونن مسافری  شمال رفته بودیم بین راه هرچی میخرید ...

دقیقا واسه بیشتر شهرها هست ولی اسم مشهدیا بد در رفته تو این زمینه.

یا مثلا مسافرا که میان اصلا عجیب از مشهد توقع دارن.باور کن تو مشهد امکانات خیلی زیاده.هر جا نگاه میکنی رستوران هست,سوپر هست,میوه فروشی و...

2706