2737
2734
شیائومی الان خوبه با یه قیمت گرون میخریش ولی مثل سامسونگ معروف نیست

معروفیت مهم نیست مهم عملکرد گوشی هست که شیائومی حرف اول میزنه 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
من سامسونگ داشتم تغییر دادم به شیائومی شیائومی عاااااااااااالیه

ولی فروشش خریدار نداره 

مثلا یارو یه گوشیه سامسونگ دست دو بخره ارزشش از یه گوشیه شیائومی بهتره

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
معروفیت مهم نیست مهم عملکرد گوشی هست که شیائومی حرف اول میزنه 

سامسونگم گوشیاش حرف نداره

من چندساله دارم عین چی کار کرد برام

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
ولی فروشش خریدار نداره  مثلا یارو یه گوشیه سامسونگ دست دو بخره ارزشش از یه گوشیه شیائومی بهتره

بستگی به آدمش داره

سامسونگ در حال حاضر پول مارکشو می گیره

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺
اتفاقاً قیمتش نسبت به سامسونگ مناسب تره

همون دیگه 

منظورم این که برا فروشش به مشکل میخوری ولی سامسونگ هرچی باشه بلاخره با قیمت خوب برش میدارن

شما اگر بودجه تون و ملاک هاتون از انتخاب گوشی مثلا دوربین ، صفحه نمایش ،پردازنده و... بگید من بهترین پیشنهادها رو بهتون میدم

به همه ی انسان ها احترام بذار، حتی اونایی که لیاقتشو ندارن؛ نه به عنوان یه انعکاس از شخصیت اونا، بلکه به عنوان یه بازتاب از شخصیت خودت                           
2740
همون دیگه  منظورم این که برا فروشش به مشکل میخوری ولی سامسونگ هرچی باشه بلاخره با قیمت خوب برش ...

چی بگم،شاید

شایدم اگه جا بیفته بین مردم این مشکل رفع شه

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺
بستگی به آدمش داره سامسونگ در حال حاضر پول مارکشو می گیره

نمیدونم بلاخره آدم از چیزی که داره نسبت به تجربش نظر میده دوست عزیز

سامسونگم گوشیاش حرف نداره من چندساله دارم عین چی کار کرد برام

عزیزم توجه نکردی، گفتم شیائومی بهتره نگفتم سامسونگ بده ولی من همسرم سامسونگ داشت خودم هااووی مال من بهتر از همسرم عمل می‌کرد بااینکه مال اون مدل بالاتر بود تازه سامسونگ بخاطر اسم در کردنش بیشتر طرف دار داره تا عملکرد بد نیست ولی شیائومی قوی تره 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
شما اگر بودجه تون و ملاک هاتون از انتخاب گوشی مثلا دوربین ، صفحه نمایش ،پردازنده و... بگید من بهترین ...

کلا بحث کارایی ولوازمشم هست 

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده
چی بگم،شاید شایدم اگه جا بیفته بین مردم این مشکل رفع شه

به نظرم من که نمیتونم بخرم چون هنوز به قول شما معروف نشده