2733
2739
عنوان

تو رو خدا بیاین دعوام کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا من دوروز پیش کف حال و آشپزخونمو قششششنگ جرم گیری کردم دیروز پرده هام تو اب و نمک و تاید خوابوند ...

ینی اگه الان یکی میگفت کادو از شوهرم مازراتی گرفتم انقدم حسودیم نمیشد ک داره ب شما خسودیم میشه😩😩😩😩😩

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

اومدم ک دعوات کنم چون قسم دادی . پاشو پاشو شروع کن ب ‌کار کردن . پاشو یا علی بگو . هرروز یکم انجام بدی تا عید تمومه . بعدشم ب خودت انرژی بده اولش سخته گلم بعدش استارت ک زدی راحته . الانم دوباره دعوا دعوا دعوا 😂😁

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
ینی من از صب دارم سعیمو میکنم پاشم خونه رو تمیزم کنم نمیتونستم با این پست شما مثه چی ترسیدم  م ...

خدایی منم ترسیدم چه خوب تهدیدی بود

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم...که در طریقت ما کافریست رنجیدن
2740
والا من دوروز پیش کف حال و آشپزخونمو قششششنگ جرم گیری کردم دیروز پرده هام تو اب و نمک و تاید خوابوند ...

خوش به حالت...  چقدر بهت غبطه خوردم... زن زندگی به تو.میگن...

چ جوری جرمگیری کردی ؟ دوروزه این همه کار انجام دادی . یا خیلی فرزی یا من کند و تنبلم

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
پاشو چندتا اهنگ شاد جدید دانلود کن پلی کن انرژی میگیری حوصله ت میاد سرجاش میری خونه رو تمیزکردن🤗اخه ...

آهنگ و خوب اومدی😘😘😘😘

آهنگ و خوب اومدی😘😘😘😘

قربونت😍😘خیلی حال میده.

من اکثرا بی حال کسل و کم حوصله م.اتاقمو نگو میمونه جهنم لباسا بهم ریخته اصن داغونما بخدا از شلختگی بعد دوهفته دستی ب اتاقم اوردم😂حالا خوبیش اینه مجردم اگه متاهل بودن شوهرم حسابی بهم میتوپید😂.بابامم تو اتاقم نمیاد معمولا بیاد هم واس شارژر میاد هیچیم نمبگع😂قبلا میگفتا.الان دیگه نمیگه هوضش با حال جون ندارم یه شام ساعت 7 شب درست میکنم هال و اشمزخونه م جارو میکنم.اما اتاقم خیلی واسم تمیزکردنش مزخرفه🤕فک کن لباسا.اه

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
2706