2733
2739
عنوان

اینقدر دلم میخواد معلم باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 49 پست
معلمی کارش خیلی سخته حقوق انچنانی هم نداره عزیزم 

والا از بیکاری بهتره که مگه ما که ماماییم و خرمالی میکنیم چقدر بهمون میدن؟ دوسه تومن

اوناکه دیگه با همین حقوق تابستون و عیداشونو بیکارن که

من یه زندگی فوق العاده نمی‌خوام بلکه یه زندگی شاد میخوام  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا حقوق ندن همیشه به موقع میدن اونی که شما میگین معلم های غیررسمیه

سال قبل یک عالمه معلم اعتراض کردن ک حقوقشونو ندادن ورفتن راهپیمایی..من تو اخبار دیدم..دیگم اطلاعی ندارم رسمی بودن یاغیررسمی

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
2731
والا از بیکاری بهتره که مگه ما که ماماییم و خرمالی میکنیم چقدر بهمون میدن؟ دوسه تومن اوناکه دیگه با ...

یکی از اشنا ها ماماس حقوقش پنج تومنه هنوز تو بهداشته ،بیمارستانم نیس

◍⃟❤  ◍⃟💙
معلم کارمند دولت نیست؟:)))))خیر سرت تحصیل کرده هم هستی؟

اولا لحنتون خیلی غیر محترمانست ثانیا منظورم کارمند به معنی واقعی کلمست چون من تو اداره کار میکنم

من یه زندگی فوق العاده نمی‌خوام بلکه یه زندگی شاد میخوام  
2740
هرروز باید با۳۰تا بچه ایی ک فقط میخوان درس نخونن سروکله بزنن تازه حقوقشونم تا ی سال ندن..کجاش خوبه خ ...

درود؛

عزیزم ... فرزند شما رو همین معلما تربیت میکنن، بهتر نیست برای کسی که فرزندمون‌ رو میسپریم بهش دیدگاه بهتری داشته باشیم؟

معلم یعنی تنها کسی که پدر مادر با اطمینان مهمترین ثروتشون یعنی بچه رو میسپرن بهش

جایگاه معلم نباید با چند تومن حقوق مقایسه بشه، روی تربیت یک انسان خوب نمیشه قیمت گذاشت 👌

برای جبران حقوق میشه کارای دیگه کرد کنار معلمی، و اینکه معلم شدن صبر و درایت میخواد 

مانا باشید🍃🌸

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      

استارتر عزیز اگه شرایط سنی شما میخوره و واقعا علاقه دارید میتونید کنکور شرکت کنید، ان شاءالله هرچی خیره براتون رقم بخوره 🍃

هر شغلی ارزشمنده 👌

موفق باشید🍃🌸

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
2706