2733
2734
عنوان

حس ششمی ها بیاید لطفا عاقبتش چی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 66 پست
مخمل حس ششم داشتا 🙄

نه مخمل میگفت انرژیها را می بینم البته راست و درستشو خدا میدونه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چیکار کنم بخدا نگران مردم و خونواده امم و بچه های کوچیک هستم چند وقت پیش اون خانم میگفتش الان انرژی ها طوریه که شرایط سخت واسه مردم پیش میاد

امیدوارم خدا خودش کمک کنه چون جز خدا کسی نمیتونه در یک آن همه چی را عوض کنه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2728
هرچی گفت بیا اینجا به ما هم بگو😢

چشم عزیزم هر چند اون خانم هم نعوذبالله خدا نیستش ولی در مورد خودم خیلی حرفاش درست بود ولی نیت اصلیم هنوز نشده

سلام خوبی گلم رفع میشه ولی قبلش زیاد تلافات داره حداقل تا دو ماه دیگه هست ولی رو به ضعیف شدن میره&nb ...

مرسی عزیزم حس خودم میگه تا اخر ماه شعبان هست از نیمه شعبان رو به تموم شدن میره چون خودمم حس ششم دارم

2740
هزينه داره ؟

کسی که  اینده گویی  میکنه دو حالت داره یا از طریق اجنه کار میکنه یا قدرتشو داره . اولی پول میگیره ولی دومی اگه پول بگیره قدرتش کم و کمتر میشه پس هیچ وقت اینکارو نمیکنه . به کسی پول ندید اجازه بدید دنیا روال خودشو طی کنه

کسی که  اینده گویی  میکنه دو حالت داره یا از طریق اجنه کار میکنه یا قدرتشو داره . اولی پول ...

عزیزم این خانم که پول میگیره قسم میخوره واسه ی خیریه هست خودشونم دندونپزشکن و مدعی هست از طریق انرژی اینده را می بینه نه اسمی می پرسه نه هیچ اطلاع شخصی شروع میکنه به گفتن

کسی که  اینده گویی  میکنه دو حالت داره یا از طریق اجنه کار میکنه یا قدرتشو داره . اولی پول ...

میتونید بگید من کی ازدواج میکنم؟

چه باحال .تابحال حرفاشون براتون اتفاق افتاده ؟

بله ولی نیت اصلیم که ازدواجه هنوز نشده خودشم میگه زمان تغییر میکنه ولی واسه دوتا دوستم مشخصاتی که داد شد ولی من بازم میگم اینجور افراد هم بالاخره خطا دارن و نعوذبالله خدا نیستن

بله ولی نیت اصلیم که ازدواجه هنوز نشده خودشم میگه زمان تغییر میکنه ولی واسه دوتا دوستم مشخصاتی که دا ...

راست میگه زمان با اعمال ادما تغییر میکنه . مثلا من خودم یکبار یه زمان برام شد فروردین ولی اتفاق نیفتاد شک کردم . صدقه دادم به واسطه یه گناه  که برام بد بود خواسته ام عقب افتاد . صدقه فراموش نکنید . دنبال زمان ازدواج نباش خودش بهت نزدیک میشه