2737
2734
عنوان

خواهرشوهر کوچکتر

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 46 پست
من گوشی پدر شوهرمو گرفتم اخه اون برداشت وگرنه من هیچیم نمیدونمش گفتم بزار نکنش ماجرا تارفی بزنم بیان ...

باید میگفتی گوشی رو بده بابا آدم حسابش نکن بابا انگار نه انگار وجود داره اصلا.. کاش خواهرشوهر من بود میدونستم چیکارش کنم

خودمم میگم وگرنه بیشتر فک میکنه چیزیه  

وقتی زبون آدمیزاد سرش نمیشه 

بذار تو حال خودش بمونه ِِ.. 

حالا هی بری بگی بهش فکر میکنه کی باشه !

از اون بدتر مامان باباشن ک اختیارشون دست ی دختر 17ساله اس

ی مدت کمتر ببینشون ... بهتر میشه خواهری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو شوهرت با مادرش صحبت کنه که ما شما رو دعوت کردیم درستش این بود اگر نمیخواستید بیاید خودتون خبر می ...

شوهرم دیروز میگف رفتم گفتم اون چ رفتاری بود اون شب میگف مادرم هرچی خاسته گفتم خواهرشم با چهارتا اشک و گریه تمومش کرده میگف کاری کردن با بدبختی اومدم بیرون فقط میگن دخترمون😑

" خدایا دستمو بگیر که فقط خودتو دارم "
باید میگفتی گوشی رو بده بابا آدم حسابش نکن بابا انگار نه انگار وجود داره اصلا.. کاش خواهرشوهر من بود ...

گفتم اما انگار نه انگار حرفاسو زد فقط

2731
وقتی زبون آدمیزاد سرش نمیشه  بذار تو حال خودش بمونه ِِ..  حالا هی بری بگی بهش فکر میکنه ...

مرسی عزیزم خدا شاهده دو روزه دارم دق میکنم انقد که حرصم دادن

عزیزم منم دقیقا بیست سال پیش شرایط شما رو دلشتم عین خودت هر چی که تعریف کردی خواهر شوهرمنم همینطوری بود حرفا رو زیاد میکرد دروغ میگفت اختلاف مینداحت تو زندگی من اونموقع تو سن بلوغ بود خانوادش هم حمایتش نیکردن منم کلی اضطراب و تپش قلب گرفتم بخاطر این کارش تا میتونی خونشون دیر به دیر برو زیاد همدیگرو نبینین یا حرفی که میخوای بزنی در حضور بزرگترا بزن یه کم بهش کم توجهی کن بزار این دورانش تموم بشه بره دانشگاه راحت میشی

شوهرم دیروز میگف رفتم گفتم اون چ رفتاری بود اون شب میگف مادرم هرچی خاسته گفتم خواهرشم با چهارتا اشک ...

به شوهرت بگو من احترام و عزت دارم اگر خواهرت برا مامان بابات عزیزه منم دختر عزیز مامان بابامم،بهت اعتماد کردم عزت و احترامم رو نمیشکنی که باهات ازدواج کردم.اگر قراره وضع این باشه یه مدت نریم نیایم زنگ‌نزنیم تا پی به اشتباهشون ببرن 

شوهرتم خواست بره و زورت نرسید،خودت نرو.بزار ببینن تنها میمونن 

ای خدا دارم چرا هیچکی نمیاد

اهمیت نده این آدما میخوان اعصابت خورد بشه از عمد میکنن دیروز برادرشوهرم وسایلاشو مثل تلویزیون و آبگرمکن و چند تیکه دیگه رو آورده خونمون میگه تا یک سال باید اینجا باشه گذاشت اتاق دخترم شوهرم گفت بذاریم انباریمون منم گفتم بله بذاریم اونجا چون دخترم اینجا شاید خراب کنه ناهار درست کرده بودم برادرشوهر دیگه هم بود تا گفتم بدارید انباریمون ناراحت شد وسایلاش رو برد خونه مامانش یه عالمه تدارک دیده بودم واسه ناهار کلی عصبانی شدم حتی چایش رو نخورد اینجور آدما باید براشون تاسف خورد

2738
باید میگفتی گوشی رو بده بابا آدم حسابش نکن بابا انگار نه انگار وجود داره اصلا.. کاش خواهرشوهر من بود ...

متایفانه قومی هستن که نمیتونم از پسشون بر بیام 

مرسی عزیزم خدا شاهده دو روزه دارم دق میکنم انقد که حرصم دادن

بیخودم دیگه حرص نخور ... 

ارزش ندارن ب خدا 

بچسب ب شوهرت ... 

دیگه ماجرارو هم براش تکرار نکن ... بیشتر خجالت بکشه جلوت ... 

گفتم اما انگار نه انگار حرفاسو زد فقط

حرفات یکطرفه ست میگی زنگ زدی ببینی چرا نیومدن، خواهرشوهرت گوشی رو برداشته تو گفتی گوشی رو بده بابا اونم فحشت داده قطع کرده!! اونم بی دلیل... هرکاری میکنم تو کتم نمیره

عزیزم منم دقیقا بیست سال پیش شرایط شما رو دلشتم عین خودت هر چی که تعریف کردی خواهر شوهرمنم همینطوری ...

دیقا بخدا همیناس که میگی دو روز با زبون روزه تپش قلب و استرس دارم از دستش

اهمیت نده این آدما میخوان اعصابت خورد بشه از عمد میکنن دیروز برادرشوهرم وسایلاشو مثل تلویزیون و آبگر ...

واقعا همینطور خدایا ب دادمون برسه اهمیت نده گرچه خودم نمیتونم

حرفات یکطرفه ست میگی زنگ زدی ببینی چرا نیومدن، خواهرشوهرت گوشی رو برداشته تو گفتی گوشی رو بده بابا ا ...

منوکه میگفتم گوشی بده بابا میگف نمیدم چون خوابه منم گفتم خواب الان اخه گوشی بده اون داد میزد که چی میخای ازمون انگار ب زور میگم بیای اصن نمیای ب درک فقط نمیخاستم با این بحرفمم اونم کلا مشکل داره با من میدونی چی میگم کلا مشکلش زیاده خودش و نمیسازه باهام

بیخودم دیگه حرص نخور ...  ارزش ندارن ب خدا  بچسب ب شوهرت ...  دیگه ماجرارو هم براش ...

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی دلم اروم شد باحرفات 

2706