2733
2739
عنوان

برای عید همسرم موهامو رنگ کرد(عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 5396 بازدید | 110 پست

مبارک باشه منم دوبار آرایشگاه رفتم راضی نبودم دیگه همیشه شوهرم رنگ می کنه قشنگ میشه.راستی الان زود نیست تا عید ریشه موهات درمیاد؟

اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ. گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت می کند تا تو بارها بگویی ♥️خدای من♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بپرس عزیزم

من هم یبارموهامو شرابی کردم  .حالا هررنگی بزارم اون رنگو نمیگیره .تن قرمز نارنجی میشه رنگش فقط.حالا میخوام ی رنگ قهوه ای تیره بزارم ک این قرمزی ازبین بره .بنظرت میشه رنگ میگیره ؟یا حتما باید ریممور کنم

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2728
چون بدون دکلره زدم بله

من موهام مشکی و بدون رنگه اگه منم بزنم یعنی اینطوری میشه؟

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              
2740
من هم یبارموهامو شرابی کردم  .حالا هررنگی بزارم اون رنگو نمیگیره .تن قرمز نارنجی میشه رنگش فقط. ...

اگ میخوای بلوند کنی باید ریموو کنی اگ میخوای تو همین پایه رنگها باشع باید از سری رنگ های زیتونی یا دودی استفاده کنی چون این سری رنگ ها خنثی میکنن قرمزی رو،اگ هیچ رنگی نمیگیره از روشن کننده های دودی استفاده کن،با 1سانت واریاسون سبز قاطی کن،در آخر موهاتم موقع شستن میتونی از شامپو بنفش استفاده کنی اگرم نکردی موردی نداره

رنگ خوب و خوشکل سراغ داری بگو 

گلم من رنگ مو مارال میگیرم همیشه ، سه تا رنگشو خیلی دوست داشتم ، خیلی خوششگل شدن ، هرکی هم میدید میگفت خیلی خوبه ، شنی صحرایی(9.15) ، بلوند بژ (7.51) ، بلوند زیتونی خیلی روشن ( 9.3)

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
اگ میخوای بلوند کنی باید ریموو کنی اگ میخوای تو همین پایه رنگها باشع باید از سری رنگ های زیتونی یا د ...

ممنونم خیلی لطف کردی 😍😘

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2706