2737
2739
عنوان

هوای‌بارونی😍

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 34 پست
نسبتا خلووت.ارهه ولی اکثرا ماسک داشتن اتوبوس هاهم ضدعفونی شده بود.من از ملک و عباس اباد و خیابون مخا ...

اخ‌جون‌پس‌خوبه

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی میشه این رحمت الهی اون ویروس بیشورو بشوره ببره😤😤

میبره ولش‌کن‌بیخیال‌ویروس

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  
اینجا ک هوا فقط ابری

ابری‌ندوست بارون چک‌چک کنه‌خوبه

2728

شهر ما بارون که هیچی سیل خخخخ

متاهل و متعهد♥💍 یا امام رضا خودت ضامن خوشبختیمون شو  ازدواجمون سنتی بود ولی.... یهو عاشق هم شدیم دیوانه وار.... سلامتی روزی که باهم بشینیم کارتهای عروسیمون رو بنویسیم 🖊💟خداااااا نذار بجای نوشتن کارت عروسی امضای جداییمون رو بزنیم