2737
2734
عنوان

به نظرتون تا کی تعطیل میکنن??

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 61 پست
تهدان ۲۴۰ نفر مبتلا داره و ۵۰ نفر کشته داده بخدا خبرم راسته نترسین اما خیلی مراقب باشید

تو اخبار برا کل کشور میگن ۹۵ مبتلا و ۱۵ کشته، کدومو باور کنیم خدااا

لطفا برا نی نی دار شدنم صلوات بفرستین مهربونا🥰😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خوب موفق باشی ولی فعلا نرو جای شلوغ

ن بابا... تو سالن کار میکردم از ترسم دیگ نمیرم البته اونجام خلوته ولی خب... 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
وای نه تورو خدا گناه معلما چیه همسر من تنگیه نفس داره دارم سکته میکنم از ترس

الان داره ؟ تنگی نفس جدی ؟ علائم  دیگه چی؟

99/9/10                                                        سَلامِت میکنم 
2728
تو اخبار برا کل کشور میگن ۹۵ مبتلا و ۱۵ کشته، کدومو باور کنیم خدااا

هیچکدوم رو باور نکن،چون مردم زیادی جو میدن میگن ۱۰۰ تا کشته دادیم،اخبار هم به دروغ میگه همه سالم هستن هیچ مشکلی نیست

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم که چه...
2740
تا 15 فروروین.  من ک سرکارم نمیرم دیگه شوهرم گفت لازم نکرده بری 15 ملیون داد گفت برو میکاپ ی ...

پونزده میلیون برا کلاس آرایشگری 

دو دقیقه در مقابل فهمیدن مقاومت نکن...                   شاید خوشت اومد.. 
هیچکدوم رو باور نکن،چون مردم زیادی جو میدن میگن ۱۰۰ تا کشته دادیم،اخبار هم به دروغ میگه همه سالم هست ...

بخدا من جو نمیدم حتی زابل هم ۲تا کشته داده ولی اخبار اعلام نمیکنه یه ماه قبل زاهدان بیمار کرون ا بستری داشت اما اعلام نکردن

پونزده میلیون برا کلاس آرایشگری 

ن عزیزم ارایشگری بیشتر

فقط میکاپ و وسایل مورد نیازش 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
عزیزم علائم کورونا رو نمیگم ک ، همسرم آلرژی و تنگی نفس داره یه چیزی شبیه به آسم

آهان پس خیلی باید مراقبت کنه چون خیلی در معرضه

99/9/10                                                        سَلامِت میکنم 
2706