2737
2734

بخاطر کروووناااا 😐🤮🥺 

پوسیدیم تو این خونه 🥺😒

چن ساعت دیگع ب بهونه چیپس خریدن میرم ددر 😒 اوضاع درست کردن واس ما 😒 چینیای خیر ندیده 

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی منم عصربرم سرکوچه تنقلات بگیرم؟؟

دوتاییی بریممم 😬🥺🥰

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐
نروووووووو بیرون بابا مملکتو کروناا ورداشته تو به فکر بیرون و ددری

قانع شدم خدایی راست میگی 😐🥺

2738
😅بیابریم

😊🥰🚶

من هم از پشت شيشه دارم بارون رو نگاه مي كنم

و آه ميكشم كه حيف اين هوا نيست كروووونا خرابش كرد

و امروز ششمين روز از حبس خانگي من و همسر و بچه هام هست

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
من هم از پشت شيشه دارم بارون رو نگاه مي كنم و آه ميكشم كه حيف اين هوا نيست كروووونا خرابش كرد و ...

دقیقا 🥺🥺🥺 بارونش خیلی قشنگه اخه 🥺🥺🥺 آدم دلش میخاد بره بیرون یه دوری بزنه 🥺

2706