2733
2734

گفته بودن فریز کردن ویروس رو از بین میبره ولی مطلبی خوندم تو ی مقاله که در محدوده دمایی منفی 22 تا 25 شرایط خوبی برای حیات داره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید تو الکل بخوابیم که دست از سرمون بردارن

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
2738

گوشت و مرغ و تخم مرغ رو کاملا بپزین

دیگه نگران نباشین

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

الان بازار اظهار نظر افراد غیرمتخصص بسیار داغه 

میان میگن اسفند دود کنین تا بمیره!!!!!!درحالی که یک نفر متخصص میدونه باکتری زنده ست و با بعضی رفتارها میمیره ویروس اصلا زنده نیست که بمیره!!!!یک دیواره لیپیدی داره و یک تک رشته دی ان ای یا ار ان ای و فقط با شستشو با محلول های صابونی مایع یا جامد حل و کشته میشه 

سیر و اویشن و فلان و بیسار هم شاید برای تقویت سیستم ایمنی خوب باشه اما مستقبما روی ویروس تاثیری نداره 

ماسک هم دوساعت یکبار باید دورانداخته معدوم و تعویض بشه اصلا یک چیزایی نشر میدن فقط باید دوساعت بخندی 

درنتیجه فقط باید از تماس وتجمع دوری کرد و دست هارو شست و از خوردن عذاهای نیم پز اجتناب کرد همین 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
الان بازار اظهار نظر افراد غیرمتخصص بسیار داغه  میان میگن اسفند دود کنین تا بمیره!!!!!!درحالی ...

بله منم اینقد خبرای ضد و نقیص شنیدم که خودم دارم سایتهای معتبر جهانی رو مطالعه میکنم 

نگهداریش آخه😳

خب 10 روز بذار بمونه

فورا که نمیخوری

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
خب 10 روز بذار بمونه فورا که نمیخوری

10 روز تو محیط خشک. گوشت که محیط خشک نیست. 

ضمن این که میانگین عمرش 10 روزه ولی با توحه به رطوبت و دمای هوا بین 2 تا 28 روز خارجواز بدن زنده ست

2706