2733
2734
عنوان

بچه ها من اينجوري شدم شما چي؟؟؟هميشه خفنيد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 747 بازدید | 108 پست

اره گلم

همسرجان پیش خودش فک‌نمیکنه تچ‌چرا توخونه ارایش نمیکنی اما بیرونی تیپ‌میزنی

من توخونه ب‌خودم میرسم  ارایش غلیظ و‌اینا ک وقتی  برم‌بیرون بهم‌گیر  نده  هروقتم نیگه میگم من اهل ارایشم‌کلا خودش  فهمیده بدون ارایشم هیجا نمیرم 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هروقت بكنم شوهرم اونشب خيلي حس خوبي داره هميشه اوكيه ها ولي اونشب مثلا ميگه ارزش قايل شده برام ارايش كرده يبار يهو درو ك كليد انداخت سريع دور لبمو خط لب كشيد بعد اومد تو گفت ميخواستي از سرت بازكني اينجوري رژ زدي😂

اسمم كبري نيييييس😅اينجا مثل كارنامه اعماله هرچي مينويسي پاك نميشه😅
2731

اره خخخخخیلی اشتباه میکنی

درعوض من اصلاااا بیرون ارایش نمیکنم و خیلی خوشگل نمیکنم اما تو خونه هرروز یه مدل تیپ میزنم سه روز تو هفته لباسای نسبتا پوشیده و ارایش لایت شبایی ک برنامه اس لباساب باز و آرایش های خاص

هروقت هم ک از حموم میام با سشوار و اتو موهامو لخت میکنم 

باورت میشه تاحالا کسی ندیده طلاهامو بندازم ؟ فقط تو خونه برای همسرم 

همیشه بیرون مرتبم اما اهل زر و زیور نیستم

از همین الان الان شروع میکنم با انرژی زیاد برخلاف همیشه!۱۲/۵از وزن ۹۰ هدف اول ۸۵ بعد ۸۰ بعد ۷۵ بعد ۷۰ بعد ۶۵!من میتونم قطعا میتونم 💪💪💪💪

منم اینجوریم طفلک بعضی اوقات میگه پاشو ی ارایشی بکن دیگه تیپ زدنات ماله بیرونه ب من میرسی. اینشکلی میای. بعد نقطه ضعف شوهرم ساپورته اونو بپوشم دیگه گیر نمیده جدیداا ی شلوار لی از قد 90 خریده هی میگه بپوش منم سختمه😂😂😂😂

2738

منم دوست دارم توی خونه راحت باشم.کلا آرایش دوست ندارم.

ولی همیشه لباس و موهام مرتبه و سعی میکنم تا جایی که میتونم خنده رو باشم توی خونه

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
اره گلم همسرجان پیش خودش فک‌نمیکنه تچ‌چرا توخونه ارایش نمیکنی اما بیرونی تیپ‌میزنی من توخونه ب‌خود ...

😂😂😂اتفاقا گيرم ميده

ولي من تنبلم اخه😭واسه ارايش تو خونه

منم تمیزم ولی ارایش نمیکنم

از وقتی باردار شدم هم خودم تغییر کردم هم همسرم

خودم بی حوصله و تنبل شدم و اون محافظه کار و حساس

یه رژ بزنم کلی سرم غر میزنه که برای بچه ضرر داره!

یه لباس تنگ بخرم هی اخم میکنه که اذیت میشی 

اصلا دوست ندارم اینجوری باشیم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
خداروشكر😐همه از دم گشاد

تازه ا بیرون میایم خونه میگه برو ارایشتو پاک کن 😶😁😁

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
آره صد درصد آدم هرجا باشه با چهره زیبا و کمی آرایش و لباس زیبا دلنشین تر میشه اونم تو خونه جلو شوهر

شما نظر نده فعلا شوهر نداری یه موز بردار بشین یع گوشه پستارو بخون😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

بابا روزای اوله ک همه اونطوری ان.من سرمه میکشیدم رژ میزدم موهامو مدل دار میبستم.الان عادیم آرایش نمیکنم ولی میرم بیرونم زیاد پر آرایش نمیرم معمولی الان موهامو یه شونه میکنم و با کیلیپس جمعش میکنم.

ما آبادانیا