2733
2734
قیافم افتضاااح افتضاح تب کردم صدام لرزید عرق کردم

سخت نگیر بابا من بودم عین خیالم هم نبود

میگفتم دستت دردنکنه شاید باورت نشه ولی من لیلام دراصل😐 

بعدشم طرف لابد شرمنده میشد میومد منت کشی و عذرخواهی منم واسش ناز میکردم😏 و تو دلم هم کلی به واکنشش میخندیدم خیلی ماجرای باحالیه خدایی شبیه فیلمای کمدیه😂

منت نکش از غیر ؛ پَر و بال خودت باش🍃
چهره و تیپ و اندام و اسم و ...بعد ازدواج عادی میشه باطن و رفتار و اخلاق آدمه که زندگیو پایدار نگه می ...

ممنون عزیزم ولی خب بالاخره ادم ناراحت میشه و بهش شوک وارد میشه وقتی طرفش میگه بدم میاد از این اسم ک درواقع اسم اصلیت بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سخت نگیر بابا من بودم عین خیالم هم نبود میگفتم دستت دردنکنه شاید باورت نشه ولی من لیلام دراصل😐&nbs ...

کاش اعتماد بنفس ترو من داشتم بخدا ندارم که تا ی چیزی میگه سریع میدون خالی میکنم میرم دنبال اسم عوض کردن در این حد کمه اعتماد بتفسم اخه تقصیر طرفمم هست با همون اسمم رویا پردازی میکنه در حدی که میگه لیلا کیه لیلی خاصه ینی به اون چیزی که عادت کرده همونو میخاد حتی اسم 

ممنون عزیزم ولی خب بالاخره ادم ناراحت میشه و بهش شوک وارد میشه وقتی طرفش میگه بدم میاد از این اسم ک ...

شما از همین الان گربه رو دم حجله بکش و دفعه بعد که دیدیش بهش بگو ازت ناراحتم من اسم اصلیم لیلا بود میخواستم ببینم توچی میگی گفتم لیلی دست بالا بلند شو و به خودت احترام بذار برای بند بند اعضای وجودت ارزش قاعل باش تا دیگرانم برات ارزش قاعل باشن منم گفتع بودم اسمم مهسا هست اما بعدا فهمید زینبم خودم جوری حرف زدم که جرات نکرد مسخره کنه الان همش قربون صدقه اسمم میره.عشق و دوست داشتن بیاد وسط همه چیز طرفو میپرستی

من یه دریا ریختم پا گلم پلاسید نمیدونم چپ افتادم با خودم برا چی..
2731
کاش اعتماد بنفس ترو من داشتم بخدا ندارم که تا ی چیزی میگه سریع میدون خالی میکنم میرم دنبال اسم عوض ک ...

یه اسم و چقدر گندش کردی ولش کن.  تلاشتو بکن عوضش کنی. اگرم نشد بهش بگو هیچ ایرادی نداره واقعا

منت نکش از غیر ؛ پَر و بال خودت باش🍃
2740
کاش اعتماد بنفس ترو من داشتم بخدا ندارم که تا ی چیزی میگه سریع میدون خالی میکنم میرم دنبال اسم عوض ک ...

افتاد یاد ی چیز باحال بگم بخند 

پسره ب دختر عموم گفته بود اسمم میثم بعد تا سر عقد 

این ک عقده میکرد گفت اقای رستم فلانی ایا وکیلم 

من 🤐دخترعموم 😱بقیه🤣🤣🤣

بیچاره دخترعموم موند کلا  .ولی صداش میزنن کلا میثم 

توان بگو شناسنامه لیلا صدام میزنن لیلی 

البته میتونی نگی تا سر عقد بفهمه 

افتاد یاد ی چیز باحال بگم بخند  پسره ب دختر عموم گفته بود اسمم میثم بعد تا سر عقد  این ک ...

اخه عزیزم همه این راه هارو قبلا تو ذهنم رفته بودم ولی یهو پرسید اسمت که تو شناسنامه لیلا نیست یهو هول شدم گفتم لیلیم دیگه گفت خداروشکز اخه خیلی بدم میاد از اسم لیلا

اخه عزیزم همه این راه هارو قبلا تو ذهنم رفته بودم ولی یهو پرسید اسمت که تو شناسنامه لیلا نیست یهو هو ...

چ بد درکت میکنم  ولی اگ دوست داره کنار میاد .بگو تو رو بعنوان لیلی ب بقیه معرفی کنه بعد شناسنامتم میتونی اونمدقع عوض کنی