2737
2734
علایم کروونا دارم دارم سکته میکنم حاضرم بمیرم ناقل نباشم

همچی گفتی کاش منم سالم بودم ببخشیدا فک کردم ی عمره رو ویلچری😐کرونا چیه بابا همش تلقینه

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

کدوم شهری چرانمیری خوب بیمارستان

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم چندسالته؟اگه جوون و سالمی مشکلی نیست برطرف میشه نگران نباش.این استرس نمیزارخه خوب شی.به قولی ترس برادر مرگه نگران نباش و خودتو تقویت کن

2738

اولا که خدانکنه

دوما که مگه تاحالا سرما نخوردی این همه ترس برای چیه

قرار نیست همه ازدنیا برن که

خیلیا حالشون بهبود پیدا میکنه حالا بعضیا نیاز به بستری شدن دارن بعضیا حتی این نیازم ندارن

ایشالله که چیزی نیست استرس بخودت راه نده

بدنتو تقویت کن

هیچوقت از گذشته یه آدم علیه ش استفاده نکن،چون ممکنه خدا گذشته اون آدم رو تبدیل به آینده تو بکنه...

بچه ها منم 3 روزه نفسم یکم تنگ شده اصلاااا مشکل تنفسی نداشتم هیچوقت...ولی الان نفسم بزور بالا میاد ولی تخمشم ندارم برم آزمایش بدم😶

خدااایا شکرت امام رضا ع ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی ‌میشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷