2737
2739
عنوان

لطفا بیایید عکس مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 2028 بازدید | 109 پست
آخه فقط من بودم که گفتم سنشونو .منم خواستم توضیح بدم .

باشه ایرادی نداره من ک توهینی نکردم پیام قبلیتون انگار گله مند شدین

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بار دیگه بزار

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد
۴۱ ساله مجردم داریم .هنرپیشه ها رو ببینین .خب با توجه به اونا ،این مادر زیبا که نوه هم دارن ظاهراً ب ...

اره واقعا .دیگه جدیدا هر پستی میذاری باید نگران باشی چند نفر نریزن سرت 😁

سحر هستم ⚘تو زندگی به هر چی اهمیت بدی همون رشد میکنه و بهش میرسی ببین داری به چی خوراک میدی افکار منفی؟...ترس هات؟... یا رویاهات  و هدفهات...
2728
عه خوبه ک ریزه میزه کوچولو

الان بخوام از بدی هاش بگم خیلی میشه خوب نیست در یک کلام 

سحر هستم ⚘تو زندگی به هر چی اهمیت بدی همون رشد میکنه و بهش میرسی ببین داری به چی خوراک میدی افکار منفی؟...ترس هات؟... یا رویاهات  و هدفهات...
اره واقعا .دیگه جدیدا هر پستی میذاری باید نگران باشی چند نفر نریزن سرت 😁

دقیقا .خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2740
پیشاپیش لایکت کردم😜

خخخ ممنون فداتشم

فک کنم از اونا بودی ک یک ماه قبل شروع مدرسه 

کیفشون رو میذاشتن با وسایل توش🤣

صاحب یه کسب و کار اینترنتی با درآمد فوق العاده و کسانی که میخوان به آرزوهاشون برسن میتونم کار رو بهشون معرفی کنم

کووووپس

در ابتدا همه انسان بودیم                                       دین جدامون کرد..‌‌.....                                              سیاست تقسیم مون کرد.......                                    پول طبقاتیمون کرد..........                                        تااینکه....یه ویروس همه رویکسان کرد

منم ندیدم

و الا کلن عاشق مامان ها هستم

از طرف من بهش بگو صورتت چه مهمه؟!

تو مامانی. تداعی کننده ی خالقمی 

پروردگارم از طریق تو به من خلقت بخشیده

کلی هم توی قرآن سفارشتو کرده که من کنیزیتو بکنم

الهی خدا به همه ی مادرا سلامتی و طول عمر با عزت بده به همه ی ما فرزندان هم توفیق نوکریشونو بده که دوای بیشتر دردهامونه

خانم مامان من چاکرتم 

منم دعا کن 

نوکر مامانم هستم آ اما بر شیطون لعنت که اذیت میشم تندی می کنم 

شما که مامانی دعا کن من خاضع تر بشم پیش مامانم

من با گوشی ام سخته چرخیدن

و الا دوستداشتم بچرخم پیدا کنم عکس مامان گلتو

فدای نام مادر

2706