2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دونه ای ۲۵میفروشن بیرون برو خانم شما مشتری نیستی الکی تاپیکو شلوغ نکن مردم میخوان بیان خرید کنن  ...

😂😂😂😂😂امروز ت تبریز رو در همهههه داروخونه ها نوشتن بودن ک ماسک و ژل موجود نیس😒خدا بده برکت😁

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2731
یا برا منم شوهر پیدا میکنین یا نمیبخشم😭😫

😂😂انشالله یکی خوبش گیرت میاد و خوشبختت میکنه😁

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
من همین الان شوهر موخام😭😭😭

ای بابا😕

2738
عزیز میشه بگی چکار کردی البته اگه دوست داشتی بگو

خیلی بهش گیر میدادم اونم گیر میداد به خانوادش خیلی توجه میکرد ولی به من منم دیدم نمیشه مشاوره رفتم دیگه بهش گیر ندارم خیلی اروم و با لحن مهربون باهاش حرف میزدم اسمشو با جان یا عزیزم میگفتم غذا درست میکردم اینا مرحله اول بود مهمترین مرحلش این بود که نشستیم با هم حرف زدیم از چیزایی که بدمون میاد یا خوشمون میاد تصمیم گرفتیم بهشون عمل کنیم کلن تغییر کردیم از لحاظ اخلاق اون موقع اصلا صدام نمیکرد الان بهم میگه دلارام بانو یا ملکه یا ارباب یا زندگی خیلی سختی کشیدیم با هم هم من زجر میکشیدم هم اون 

کاربر قدیمیم نی نی یار زحمت کشید بدون دلیل تعلیقم کرد    خدا جونم تنها ارزوم و خواستم فقط سلامتی برای پدر و مادرم و همسرم و خودم و دخترم و پسرمه خودت حافظشون باش