2733
2734
عنوان

مدارس و دانشگاه ها تا ۱۵فروردین تعطیل شد

| مشاهده متن کامل بحث + 2592 بازدید | 71 پست

🚨فوری/ اخبار تعطیلی در کشور

💢 موافقت با تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا ۱۵ فروردین

علی نوبخت حقیقی رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به نشست فوق‌العاده امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس در این نشست موضوع تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا ۱۵ فروردین را #مطرح کرد که با این موضوع موافقت و مقرر شد این #پیشنهاد به رئیس مجلس اعلام شود. اگر این پیک برداشته شود، آلودگی ناشی از کروناویروس جدید (COVID-19) کاهش می‌یابد

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊

نوبخت گفت

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بدتر میشه که! مردم تور دور ایران میذارن میگردن همه جا رو آلوده میکنن.  باید ساعت کاری  و ...

اره والا 

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

نمیدونم چ شهرایی ولی قم و کاشان رو مطمئنم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2740

دیدین میگفتن بزارین بیست و دو بهمن و رای گیری تموم بشه صداشو در میارن ، اینم صداش ، ینی خدا داره مارو میبینه ینی داره میبینه چه ملت بیچاره ای هستیم ، ای خدا خودت به دادمون برس یکی دیگه نجس خواری کرده ی عده بیگناه بیچاره دیگه باید تقاص پس بدن 😭😭😭😭

خدا جون به بزرگیت قسمت میدم نزار آرزوم آرزو بمونه 😢😢😢 

فک کنم کشوریه بچه ها

باید تعطیل کنن ولی تردد بین شهرها ممنوع بشه. جاده ها رو ببندن. مردم توی شهر خودشون قرنطینه بشن. این تنها راهکاره که ایتالیا هم انجام داده. بعد یه ابلهی توی تلویزیون اومده میگه قرنطینه کردن شهرها مال زمان جنگ جهانی اوله 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706