2733
2734
عنوان

بخشیدن بخشی ازمهریه

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 99 پست
می گه دوراه داری یا۷۰۰تاش می گی دریافت کردم ۲۰۰می مونه یاجداشیم

بنده خدانقشه داره .میخواددرهرصورت طلاقت بده ولی این نقشه رو کشیده میتونی چیزی دریافت کنی .برو پیش یه وکیل درست و حسابی گول شوهرت ونخور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این بخشیدن نیست حواست باشه بگی گرفتم اگر بخواد طلاقت بده و بگه باید مهریه ای که دادم برگردونی،باید۷۰ ...

یعنی چی خانوم حالا کار ندارم میخ ان چی کنن ولی مهریه عندالمطالبس بده دیگه داده میخوامش نمیشه اصلا رو چه حساب این حرفو زدی حتی زندگی هم بخواد بکنه هر کسی میتونه مهرش رو بگیره 

برای این که با یک وکیل مشورت کرده و قشنگ راه و چاه رو یاد گرفته چطوری الکی شما رو طلاق بده.

بخشیدن رو تحت شرایطی میشه پس گرفت.

اگر بگی دریافت کردی نمیتونی بزنی زیرش. بدتر اگر خودت درخواست طلاق بدی برای راضی کردن مرد باید اون مبلغ رو که دریافت کردی برگردونی.

[QUOTE=125672981]می گه دوراه داری یا۷۰۰تاش می گی دریافت کردم ۲۰۰می مونه یاجداشیم[/QUOTE

خانوم مردي كه زن و زندگيش بخواد نميگه يا بخشش يا جدايي تازه هر چي توان داره براي زن و زندگيش ميذاره 

مهريه پشتوانه ي زنه 

اگر خدايي نكرده جدايي اتفاق بيفته اون مهريه س كه ميتونه يه گوشه زندگيتو بگيره ، 

به شوهرت بگو كه زندگيتو با اون دوست داري ولي مردي كه بخواد زندگيشو با پول و تهديد معامله كنه به درد زندگي نميخوره و اگر ادامه بده باعث ميشه توأم جدي به اين اوضاع فكر كني و شايد همه چي از دست بده

می گه دوراه داری یا۷۰۰تاش می گی دریافت کردم ۲۰۰می مونه یاجداشیم

بگو مردی بیا جداشیم پسر بابات نیستی اگر شکایت طلاق نکنی

ببینم جرئت داره با اینهمه سکه بره شکایت طلاق کنه

زر میزنه

همون Banooyekourd سابقم😊 (گلاره)
2740
یعنی چی خانوم حالا کار ندارم میخ ان چی کنن ولی مهریه عندالمطالبس بده دیگه داده میخوامش نمیشه اصلا رو ...

عزیزم بنده حقوق خوندم و ازاینا روزی صدتا میبینم،مرد میاد میگه حالاکه مهریه گرفتی طلاقت نمیدم تا کل چیزی که دادم برگردونی،اون زن بیچاره هم همشو برمیگردونه که از دست اون عوضی فرار کنه فقط

می گه چون چندباراسم مهریه آوردی بااینکه من تودعواگفت بروووخونه بابات منم گفتم اول مهروبده بعدبرم

بیخود کرده تو دعوا  حلوا  خیرات  نمکنن  ک  چه ربطی  داره  این  نقشه  داره 

فقط حیدر امیرالمومنین است
2706