2733
2739
منم امروز جوابمو گرفتم ۳.۷ بود قرص مصرف میکنم البته

من دوباره باید تکرارش کنم حالا نگران تا جواب بعدی بیادو دارو بده دیر بشه 7 هفته و سه روزمه

خدایا ازت ممنونم که منو مورد لطفت قرار دادی و صدامو شنیدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نگران نباش...دیر نمیشه...کی باید تکرار کنی ؟چرا تکرار؟

فردا دوباره آزمایش میدم تو یه آزمایشگاه بهتر. دکتر گفت دوباره دقیق ترو کامل تر برات مینویسم برو بده. ک الکی دارو ندم بخوری اگ مشکلی نداشته باشه

2738
باید قرص مصرف کنی  من ۳.۵ بودم دو روز یه نصفه قرص و یه روز قرص کامل میخورم  دکترم گفت تو ...

بنظرت تا پنجشنبه یا شنبه ک ج بیاد دیر نمیشه؟؟ 

فردا دوباره آزمایش میدم تو یه آزمایشگاه بهتر. دکتر گفت دوباره دقیق ترو کامل تر برات مینویسم برو بده. ...

اها درست گفته دیگه نگران نباش...تازه ۳ تو رنج نرماله...من از قبل بارداری ترویید داشتم...نگران نباش

چرا؟

گفت از عوارضش خبر نداری و یه چیزیه ک باااید هفته 11 هم انجام بدی چه قلبش مشخص بشه چه نشه اینجوری ب بچه آسیب میرسه. ازطرفی اگ صدای ر قلبش  شنیده نشه استرس میگیری

نه نگران نباش دیر نمیشه برا من۵بود دفعه اخر که دادم از متخصص غدد ودکترم پرسیدم گفتن خطرناک یعنی۴۰ او ...

آها مرسی عزیزم ❤️❤️❤️

2706