2737
2739
عنوان

چهار قول خواندن روی اب چگونه نشان میدهد ک ما طلسم شده ایم؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15104 بازدید | 549 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خیز خیلی پرحرفم و شوخ وشلوغ واونم بی احساس

پس احتمالا رفتارتون کلافش میکنه برای اینکه بدونید چطوری از انرژیتون به نفعتون استفاده کنید سریال کمدی ببینید  ((بیگ بنگ تئوری)) خوبه

«کاربر آقا هستم» 
2731
میشه بیشتر توضیح بدین تاالان با کسی ارتباطی نداشته ولی این ی نفرم چون  خیلی دور بود سه چهارسال ...

چون این دوستی ها اولش با گپ و درد دل شروع میشه و بعد پیشروی میکنن دخترها واقعا باید دوری کنن

«کاربر آقا هستم» 
پس ینی چیز خوبی نیست؟؟؟اسم خواهرم نگین یکی ب من گفت ازدواج میکنه با یه بچه ی هفت ساله طلاق میگیره😭

نه اینو که کسی نمیتونه پیش بینی کنه

ببینید وقتی برید سمت قرآن دیگه دلیلی برای نگرانی وجود نداره چون هیچ قدرتی بالاتر از خدا نیست

«کاربر آقا هستم» 
چمیدونم یکی ک تو کارشه بم گف انجام بده مزش عوض شد طلسمه مزه جالبی نداد مزه خود آب نبود

من خوندم الان رو آب، احساس کردم مزه ش شور شده آب. البته خیلی تغییری نکرد

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
2740
خیلی ممنون ک با حوصله جواب میدین پس شما تو آیندش چیزی ندیدین؟ درباره ی الان حستونو گفتین؟ یا دربا ...

تشویقش کنید قرآن زیاد بخونه اینطوری بیمه میشه آیندش هم خوب میشه شک نکنید

«کاربر آقا هستم» 
سحر خرافات نیست هرگز  بله اکثرااااا دروغ میگن اما تو قرآن هم هست سحر و جادو و ادمای پست  ...

مادر شوهرم برام زبون بند گرفته بود تو خونم گذاشته بود پیدا کردم

الان دوباره افسرده و همش درحال گریه. خسته و عصبانیم 

من بخونم 4قل و آیه الکرسی جواب میده. شرایط خاصی نداره

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
توروخدا هرکی انجام داد و متوجه شد منم لایک کنه که انجام بدم ... من که اشکارا میدونم تو کارم گره افتا ...

سحر واقعیت داره،اما واقعیتش اینه که باطل کردنش،اصلا فهمیدنش و...طوری نیست که هرکسی بدونه.

یه علمیه مثل بقیه که باید یادش گرفت.

خدایا!خودت هوای سه تاییمون رو داشته باش❤
آدم چندان رمانتیکی نیست و فعلا برنامه ای برای ازدواج نداره درونگراست و تقریبا لاغر اندام با چهره ی ج ...

راجب ازدواج منم بگو مرسی

دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور 💫 و امروز یک هدیه است قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر❣💗❤💜💛💚💙
2706