2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطف دارید ممنونم🌷

🙏🙏 

با تُرُشانَش تُرُشَم ،  با شِکَرانَش شِکَرَم... 😎.     قدیما اینجوری نبود ک انقد به بچه ها توجه داشته باشن.              5 سالم بود ک اسباب کشی کردیم، منو یادشون رفت.🤦‍♀️            بابام بعد دو روز اومد دنبال آفتابه منم دید با خودش برد 🥴🥴🥴 
2728

کاش دیس لایک بود یکی از کاربرایی که چند نفر ازش تعریف کردن سر یه شوخی بدجور دلم رو شکست و بهم استرس داد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
 فکر میکنی برام مهمه ؟؟ این سایت هزار نفرم ازم متنفر باشن مهم نیس شخصیت خودتو نشون دادی فقط

گفت دوست داره که

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
2740
سلام عزیزم خیلی دنبال کاربریت گشتم پس ترکیده بودی که بالا نمیاورد 

سلام عشقم اره عزیز دلم ترکیدم 😍😍😍😍مرسی بفکر بودی 

Mylovesam20 سابقم نی نی یار لطف کرد کاربریمو بخاطر نظری ک دادم ترکوند 😂😂🙄کاربر قدیمم 
 فکر میکنی برام مهمه ؟؟ این سایت هزار نفرم ازم متنفر باشن مهم نیس شخصیت خودتو نشون دادی فقط

من پستشو خوندم اینجوری 😕 شدم فقط 

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
همه دوستایی که تاپیکم میان عالین خیلی مهربون و باوقار جواب میدن عین دوست @گیلدا8     خی ...

مرسی عزیزم . وای گفتی جملات مثبت الان یادم اومد که من قراربود جملاث مثبت بفرستم واسه برنامه ببخشید خیلی گرفتارم و یادم رفته بود

2706