2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نه براچی پشیمونی.قشنگه.فقط یکم گرون خریدی وگرنه مانتوت خیلی خوبه.ساده وشیکه.باهرشال وروسری هم میتونی ...

بابام گفت برا مامانبزرگت خوبه 😢😢دامادمون گفت این چیه دیگه 

به خاطر بحث با یه تانکرعقده لغو کاربری شدم .چطوری تانکر؟

مانتوت شبیه اون مانتویی که خانومه تاپیک زده بودمیخواست برای خواهرشوهرش مانتو کادو بخره هست.اون صد و خورده ای زده بود قیمتش رو.ولی عزیزم قرار نیست با این مانتو پیر بشی که دوسشم نداری و نتونستی به کسی بفروشیش بپوش بره کهنه میشه میندازی کنار اعصاب خودتو خورد نکن برای این

متاسفانه توتنت زارمیزنه؛مانتو زشت نیست تو تن تو بده؛شکم جلو سینه صاف😕،باجوراب رو فرش،تو ذوق میزنه ؛الان هرکی میگه خوشگله باورنکن.

برو همینو بایه کفش پاشنه بلند بپوش؛یه شال خوشرنگ بزارتو طیف طوصی وصورتی،زیر مانتوت هم یه شومیز یا تی شرت همرنگ شالت بپوش بعد بیا عکس بزار ببین چقدر به دلت میشینه 👌

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
2706