2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واااا چه عجیب شوهرت.من شوهرم بارها اومده خانوادا خودم دوستام خونمون بودن اتفاقا خیلی هم خوشحال میشه و استقبال میکنه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
نه خدایی  یهو شب میاد می بینه دختر خالمینا یا  و...(البته همه زنونه میان بیشتر) اومدن یه ...

بیچاره شوهرت 😄

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2738
در حد ده دقیقه یا کار واجب که نه وگرنه خودم خیییییلی بدم میاد از مهمون سرزده

خب خواهر و داماد ک غریبه نیستن ولی ائن بنده خدا اصلا عئد ب عئد ماومد الانم ک ایران نیستن اومده کار داره

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
واااا چه عجیب شوهرت.من شوهرم بارها اومده خانوادا خودم دوستام خونمون بودن اتفاقا خیلی هم خوشحال میشه ...

قدر بدون بخدا یکی میگه بیام خونتون استرس میگیرم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

من جای شما باشم با سیاست و هندونه زیر بغل گذاشتن راضیش میکردم تا مهمونم بیاد و با روی خوش بره ولییی بعد از رفتن مهمون بهش میگفتم اینجا همونقدر که خونه ی توعه خونه ی منم هست منم هرررر کسی رو دوست داشته باشم دعوت میکنم و شما اگه از مهمون من خوشت نمیاد میتونی بری تو خیابون تا مهمونم بره.

2706