2733
2739
عنوان

مگه من مقصرم شیرم کمه😭 مگه من مقصرم کمرم درد میکنه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1610 بازدید | 141 پست
من مشکلی با بچه داری ندارم مشکلم درد کمرمه... مشکلم بی شیریمه مشکلم گریهای الکی بچه اس😭

اوایلش همینه منم کمر درد داشتم بچه گاهی سیر نمیشد خوابش درست نبود کم کم درست میشه سخته ولی میشه بچه هم یک ساعت و نیم دو ساعت زودتر شیر نده من اوایل زود به زود شیر میدادم اسیر شده بودم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سزارین کردی .منم قبل بارداری کمردرد داشتم میترسم بعد عمل بمونه برام 😣😣شکم بند بگیر 

من نبستم کمرم و شایدم دلیلش این باشع

فقط حیدر امیر المومنین است😍😍حیدر شدی تا بر درت هی در بکوبم🌼🌼🌼با افتخار شیعه ی مولا هستم😎❤❤❤❤علی (ع)موجود غریبی ست.کسی که دوستانش بهترین مردان حق و دشمنانش شقی ترین اصحاب جهل اند.میدانید اینکه بتواند کسی یک تنه در خیبر را از جا بکند ولی وقتی در خانه اش را آتش میزنند دستانش بسته باشد.اینکه بتواند کسی روزها خلیفه وقت باشد و شب ها رهگذر کوچه های یتیم نشین کوفه.اینکه تمام مدینه از غضب حیدری اش قالب تهی کنند و باز همان تمام مدینه جرئت کنند حق مسلمش را غصب کنند.این ها عجیب است. این ها نشان می دهد شخصیت چند بعدی مولا چقدر میتواند حیرت آور باشد.علی تمام لحظه هایش عبادت بود.چه نعره هایش در بدر و جمل و صفین.چه سکوتش در روز های بعد از غدیر.چه طلوعش از دیوار کعبه.چه عروجش از محراب مسجد.علی همه چیزش عبادت بود.و چه افتخاریست و که ولایت علی ابن ابی طالب حصنی❤❤❤❤❤.راستی مولا جان شنیدیم عجیب یتیم نواز بودید.میدونید مولا می گن امام هر عصر پدر اون امت هست.و این روز ها درد یتیمی خار بدی تو گلوی ماست.دنیا ما رو غریب گیر آورده.و ما همه کز کردیم یه کنج خلوت و بغض کردیم و دل نگرانیم که چرا پدر از راه نمی رسه که بگیم یتیم نیستیم😔صاحب داریم😭امام داریم.دلم رفت خرابه ی شام چرا😔😔جان رقیه دعا کن دوران یتیمی تموم بشه😢همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای کمر دردت اگه خیلی زیاده برو فیزوتراپی چند جلسه

طبیعیه ولی. چون مرکز ثقل بدنت جاب جا شده تو بارداری

سعی کن ب پشت نخوابی. با روغن گردو ماساژ بده پشتت رو 

فقط طاقت بیار. میگذره این روزا

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2731
عزیزم شیاف دیکلوفناک برای درد استفاده کن با کمربندای طبی... برای شسر هم کنسزو ماهی و مولتی ویتامین ...

ممنون ابجی

فقط حیدر امیر المومنین است😍😍حیدر شدی تا بر درت هی در بکوبم🌼🌼🌼با افتخار شیعه ی مولا هستم😎❤❤❤❤علی (ع)موجود غریبی ست.کسی که دوستانش بهترین مردان حق و دشمنانش شقی ترین اصحاب جهل اند.میدانید اینکه بتواند کسی یک تنه در خیبر را از جا بکند ولی وقتی در خانه اش را آتش میزنند دستانش بسته باشد.اینکه بتواند کسی روزها خلیفه وقت باشد و شب ها رهگذر کوچه های یتیم نشین کوفه.اینکه تمام مدینه از غضب حیدری اش قالب تهی کنند و باز همان تمام مدینه جرئت کنند حق مسلمش را غصب کنند.این ها عجیب است. این ها نشان می دهد شخصیت چند بعدی مولا چقدر میتواند حیرت آور باشد.علی تمام لحظه هایش عبادت بود.چه نعره هایش در بدر و جمل و صفین.چه سکوتش در روز های بعد از غدیر.چه طلوعش از دیوار کعبه.چه عروجش از محراب مسجد.علی همه چیزش عبادت بود.و چه افتخاریست و که ولایت علی ابن ابی طالب حصنی❤❤❤❤❤.راستی مولا جان شنیدیم عجیب یتیم نواز بودید.میدونید مولا می گن امام هر عصر پدر اون امت هست.و این روز ها درد یتیمی خار بدی تو گلوی ماست.دنیا ما رو غریب گیر آورده.و ما همه کز کردیم یه کنج خلوت و بغض کردیم و دل نگرانیم که چرا پدر از راه نمی رسه که بگیم یتیم نیستیم😔صاحب داریم😭امام داریم.دلم رفت خرابه ی شام چرا😔😔جان رقیه دعا کن دوران یتیمی تموم بشه😢همین

واااای یادم نندازید اون دوران تازه بچه دار شدن رو

هنوز بعد ۴سال بهش فکر میکنم استرس میگیرم،پسر من ۷عصر تا ۱۱شب یکسره و بدون وقفه گریه میکرد😰😰😰😰خسته نباشی خواهری میدونیم سخته ولی تحمل کن بزرگتر بشن خیلی بهتر میشن،بعدا یه بار بخنده همه اینارو یادت میره

من با شیر چیکاردارم دختر شکم بند طبی بخره کمردردشو شاید کمترکنه

اهان من فکر کردم کم بودن شیرش و میگی سزارینی هستی  این کمردردام بعد سز تا سه ماهی هست بعد خودش از بین میره برا منکه اینطوری بود

بعضی وقتا با خودم فکر میکنم چطور این حجم از نفهمی تو کله به این کوچیکی جا شده😐
2740
برای همین بهشت زیر پای مادران است ۴۰ روزش بشه متحول میشه صبر کن

واقعا یعنی خوب میشه همه میگن چهل روز بشه خوب میشه

دختر منم تا 4 ماهگی مدام گریه دیونه شده بودم 

قطره دایمتیکون عالیه 

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞
من مشکلی با بچه داری ندارم مشکلم درد کمرمه... مشکلم بی شیریمه مشکلم گریهای الکی بچه اس😭

نگران شیرت نباش منم تا۲ماه شیرم کم بود بعدش زیاد شد بچم دیگه شیشه نگرفت فقط شیرخودمو میخورد.

ماکارونی و سیب زمینی و مایعات زیاد بخور شیرت زیادشه.

ریحون زیاد بخور

مامان ۳ تا فسقلی🥰🥰
2706