2737
2739
عنوان

بابام اصلا خونه نمیمونه تو این وضعیت😑

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 32 پست

ماهایی که سر کار میایم هم همیشه بیرونیم و با آدمهای مختلف سر و کار داریم با پول چرک و کثیف و گوشی میدن دستمون و ... نمیشه که زندگی رو تعطیل کرد من مدام ژل میزنم ولی ماسک و دستکش یک بار مصرف نمیتونم استفاده کنم بخاطر کارم استرس افتاده به جون همه لعنتی همین استرسش از خود بیماری بدتره

مینـــا صدام کنین

منم میخام عصر برم بیرون  خیلی چیزا لازممه نمیشه موند که همش خونه😑

عشـــــــق                                                       یعنی جز خدارو بیخیال!!!                                                🌸 🌸 🌸 🌸 🌸 🌸                                         (تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه، كودك گل فروش سر چهار راهه  )     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بابای منم اصلا بهداشتو رعایت نمیکنه تازه دیروز میگفت کروونا مگه چیه یه سرماخوردگی ساده ست دیگه &nbs ...

شوهرمنم معتقده کروونا روش اثری نداره

میگه مگ چیه

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 

فقط ماسک بگیر براش

بگو قربونت برم برا خودت مهم نیستی برا ما که مهمی

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
نمیزنه 😑😑الکی با خودش میبره میاره

ی بار اگه گریه کنی جواب میده

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706