2737
2734
عنوان

وضع مالی داغون

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 59 پست
انشالله حتما از من بی دست و پاتر و خجالتی تر وجود نداره ولی مستقل شدم توهم میتونی

شکسته نفسی میکنی😀 حالا من بیچاره هم درسم خوبه هم اعتماد ب نفسم بالاست ولی..مشکل مالی خیلی جلوی پیشرفتمو گرفته لعنت

به من عادت کن به تو عادت کردم..

خواهر خودم الان ۲۲ سالشه ۴ ساله هم زمان بادرس میره سر کار . الان که داره درسش تموم میشه میگه دیگه ادامه نمیدم میخوام برم مغازه بزنم . پول تو کاره نه درس خوندن . تو همین چند سال برای خودش کلی طلا و پول نقد جور کرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو عکاسی کار میکنه . کار فتو شاب . طراحی . تازه ی دوربین خریده ی ساله میره فضای باز عکس میگیره . &nb ...

آها خب این کارا خودش آموزش و هزینه میخواد دیگه

آها خب این کارا خودش آموزش و هزینه میخواد دیگه

اصلا هزینه نکرد . دعوت به هم کاری زده بودن اینم رفت کار کنه . بعد حقوقشو نگه داشت باهاش دوربین خرید . در جریانی که گفتم چهار ساله میره سرکار 

یکی از دوستام برای اینکه باباش مرد . کسی نبود هزینه دانشگاهشو بده میخواست انصراف بده . گفتم بره سرکار الان ۳ ساله میره داروخونه  کار میکنه الان درسشم تموم شده ولی همون جا کارر میکنه قبلا نیمه وقت بود ولی الان تمام وقته 

2740
همت کن تا به چیزی میخوای برسی . قرار نیست تا اخر عمرت کسی از نظر مالی حمایتت بکنه .

من اصن همچین چیزی انتظار ندارم اتفاقا ولی وقتی میبینم دوستام چجوری پول خرج میکنن و من تو اولیه های زندگی موندم خیلی ناراحت میشم..ببینم چی میشه دعا کنین برام

من خودم دو شیفت میرفتم سر کار  هم درس میخوندم . هم پرستار بچه بودم . هم شبا بافتنی میکردم . همه ...

چ پرتلاش خیلی خوبه واقعا اینجوری