2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فقط گفت قورباغست

ببرش کلاس نقاشی. اگه علاقه داشته باشه زود یاد میگیره

بهترین هدیه زندگیم  پسرم....آقا سجاد. خدایا مراقب بچه هام باش. منتظرگرفتن دستای کوچولوت هستیم نفس مامان
ای نامرد ذوق بچم کور شدً.الان میره رییس جمهور میشه😀😀

شوخی کردم.خواستم متفاوت باشم😎

ولی جدا از شوخی بچه های این سنی کم تر ذوق نقاشی دارن.اگه علاقه داره وقت بزار واسش

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
همسن دختر منه😍😍😍 اینم نقاشی دختر من 

وااای خدااا😍😍😂😂

بذار حدس بزنم،اون که ریش داره باباشه،اون که یه کیلیپس گندهههه رو کلشه شمایی،درسته؟؟؟؟😁😁🤣🤣

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2740

خواهر زاده من ۳ سالگی فقط دایره های بی ربط میکشید ولی خب مخ ریاضی داشت برعکس ابجیش که حتی مژه هم میشکید الان برای خودش نقاشه خانوم. از بچگی میشه فهمید بچه توی چی استعداد داره

فارغ التحصیلِ اعتمادِ بیجا به جنس نر😕
وااای خدااا😍😍😂😂 بذار حدس بزنم،اون که ریش داره باباشه،اون که یه کیلیپس گندهههه رو کلشه شمایی،درس ...

نه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ اونکه ریش داره آدم برفیه اونم دکمه های روی شکمشه مثلا. او یکی ام کلا نگفت چیه😂😂😂😂 همه نفاشیاش چشم و ایرو دارن😂😂😂