2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی با چشم خود دیدن حرفی برا گفتن ندارن شایدم بگن دولت ماسکارو خریده!

دولت و مردم مثه همن

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
2728
😕😕😕😕 الان مثلا تولیدای داخلی چرا انقد گرونن ؟آخه پراید 70 تومن  لعنتیا ما مجبوریم دوماه د ...

نمی دونستی پراید رو من گرون کردم؟ من از مردمم دیگه . دولت که مقصر نیس

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
دولت بره دوغشه بنوشه کشورو دلالا دارن میچرخونن

دولتو بزرگ مملکته که با این دلالا مقابله کنه .

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2738
نمی دونستی پراید رو من گرون کردم؟ من از مردمم دیگه . دولت که مقصر نیس

مام داریم نیگیم از ماست بر ماست دیگه .وقتی دووووووووولت فلان قیمتو میده همه میرن واسه ثبت نام همین میشه دیگه

میگن خو ملت که دیوانن هر قیمتی بدیم میان ثبت نام میکنن اینام میتازونن.

ما هیچ دل سوزی نداریم دوست عزیز .

یعنی خیلی سخته درک این موضوع که طلا و ارز بر همه کالاها تاثیر می ذارن؟ یعنی خیلی سخته فهمیدن اینکه ب ...

همه کشور ها تحریم داشتن مشکل داشتن کدوم قد ما بدبخت بودن دوست عراقیمون میگف ما حکومتمون ضعیف بود مردم همه ب هم کمک میکردن با این حساب ملت زیر فشار داغون میشن عزیز اگه همه انصاف داشته باشن چیز بدی نیست کشاورزی خودمونه صنعتم مال خودمونه ماشینم تولید ایرانی ماسک هم همینطور دلیلی نداره سواستفاده کنیم

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩
وقتی با چشم خود دیدن حرفی برا گفتن ندارن شایدم بگن دولت ماسکارو خریده!

عزیزم فرهنگمون پایینه  ینی در اصل دولت واسمون فرهنگ سازی نکرده ک ماهم بافرهنگ بشیم 

البته تقصیر ماهم  نیست مشکل برمیگرده ب همون دولت ک هر وقت از خواب بیدار شدیم فهمیدیم ی چیزی  رو گرون کردن ماهم از ترس این ک توان خریدشو نداریم درآینده  و ممکنه بازبیدارشیم از اینی ک هست گرون تر شه سر هرچیزی هجوم میآریم و احتکار میکنیم 

بازززززم میگم هرهنگ سازی نشده برامون

من اینو فهمیدم اکثرا زور دستمون نیست وگرنه زور می‌گفتیم به قول معروف آب نیس وگرنه شناگرای خوبی هستیم اگه هر کسی توی کاری که داره انصاف داشته باشه خیییلی از مشکلات بر طرف میشه🙂

کاش واقعا خوب و بد نژاد ایرانی منقرض شه خوووووب و بد بترکیم باهم خیلی ملت بی رحمن خیلی 

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   
دولتو بزرگ مملکته که با این دلالا مقابله کنه .

حالا کیه که مقابله کنه.خوشونم دارن سود میبرن.نصف به نصف نماینده مجلسای حاظر رده صلاحیت شدن قاضی تو همین شبکه خبر داشت میگفت از کی تاحالا داشتن دزدی نیکردن صرفا چون نماینده بودن کسی کاری بشون نداشت تا دورشون تموم شه .بی خیال الان میترکوننم

روایت از پیامبر مکرم اسلام هست که : مردمان از نظر خلق و خو به حکومت شبیه تر هستن تا به مادرهایشان !! ...

من میخواستم همینو تاپیک بزنم منتهی نمیدونستم حدیثه ترسیدم بیرونم کنن

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2706