2733
2739
عنوان

بنظرتون ازین ویروس جدیده دارم؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 49 پست
گلوم خشکه سرم درد میکنه و گیج میره عین اولای سرماخوردگی ضعف هم دارم

مواظب باش خواهر

بخدا سخته 

اسپند دود كن هر چند ساعت

قرص ويتامين بخور

آب هويج و پرتغال سعي كنيد تو اين مدت مصرف داشته باشي بهداشت فردي تون هم خيلي خوب رعايت كنيد

از حوله سعي كن استفاده نكني

در سرزمین من خار نکار  ...شاید فردا  پابرهنه به دیدارم بیایی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مواظب باش خواهر بخدا سخته  اسپند دود كن هر چند ساعت قرص ويتامين بخور آب هويج و پرتغال سعي ك ...

شوهرمم همین علائمو داشت بعلاوه تبم کرده بود رفت دکتر و الان خوب شده حالامن گرفتم😭

منم میترسم

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔
2728
شوهرمم همین علائمو داشت بعلاوه تبم کرده بود رفت دکتر و الان خوب شده حالامن گرفتم😭

اون ويروس تو بدن ميمونه

حتما بدن شوهرتون مقاوم بوده و قوي

شما بيشتر مراقب باش

دل پیچه خطرناکه؟! البته من چند روز یبوست داشتم و از جمعه هم بیرون نرفتم

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔
منم میترسم

ترس نداشته باش

خونسرد باش و بهش فكر نكن

اما بياد داشته باش كه بهداشت و اصول اوليه رو رعايت كن

زياد تو اجتماع نرو و اگر رفتي از ماسك و دستكش استفاده كن

هر چند وقت دستها رو خوب بشوييد

از بوسيدن و دست دادن خود داري كنيد

از فاصله يك متري با طرف مقابل صحبت كن

2740
الان تا کی باید شدید بشه که نگران بشم تا امشب؟ یا چند روز دیگه؟

اصلا نگران نباش

و بهش زياد فكر نكن

فقط سعي كن از ماسك استفاده كني

سوپ نخور

سبزيجات مصرف نكن

لبنيات استفاده نكن

ميوه پرتغال بخور

غذاهاي گرم زياد مصرف كن

چاي زنجبيل و يا دارچين بنوش 

دمنوش درست كن

دل پیچه خطرناکه؟! البته من چند روز یبوست داشتم و از جمعه هم بیرون نرفتم

كار خوبي كردي

شما هيچتون نيست 

يبوست خوبه

اسهال بده

اصلا نگران نباش و بهش زياد فكر نكن فقط سعي كن از ماسك استفاده كني سوپ نخور سبزيجات مصرف نكن لبن ...

باشه ممنون الان هویشن و عناب دم کردم

چرا سوپ نخورم؟

پس بجاش چی بخورم؟

باشه ممنون الان هویشن و عناب دم کردم چرا سوپ نخورم؟ پس بجاش چی بخورم؟

سوپ ميگن خوب نيست

باعث ميشه شكم شل بشه و دچار اسهال گرفتن بشي

كار خوبي كردي شما هيچتون نيست  يبوست خوبه اسهال بده

خیلی ممنون واقعا 

آها ممنون خدا کنه سرماخوردگی معمولی باشه چون من وسواس فکری بیماری دارم  فور خودم داره نابودم ...

خدا نكنه

نگران نباش

شما هم عادتون مثل منه

2706