2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قبولش دارم و همیشه با حرفاش حالم خوب میشه. چون دقیقا توی زندگیم به اندازه هلاکویی رک هستم و اصلا ...

از کجا تشخیص میدی حرفی که میزنـی حقـ ه ¿¡

انگـشتت را هر جـایـ نقشـه خواستی بگذار ، فـرقی نمی کند ؛ تـن ـهایی مـن عمـیق ترین جای جهــ🌎ــان است و انگشتـان تـو هیچ ـوقت به عمـق فاجعـه پی نخواهد بـرد   
2728
اتفاقا تو یکی از برنامه ها گفت همه ی مشکلات مربوط به بچگیه ولی قابل حل هست ولی منم خوشم نمیاد،دکتر ...

این که گفتینو کحا باید صحبتهاشونو پیدا کنم ؟؟؟

دونفرن؟؟

😍سمیmohsenرا😍
از کجا تشخیص میدی حرفی که میزنـی حقـ ه ¿¡

در زمینه ای که تخصص ندارم حرف نمیزنم.

در اون حیطه ای هم که تخصص دارم حتما حرفم حقه

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
دلی که از گفتن حقیقت بشکنه بهتره تا چند سال بعد با گفتن دروغ داغون بشه

دروغ لازم نیست بگیم سکوت کنیم 

وقتی شخصی رو میشناسیم که زود رنج نیازی نیس چیزی ک‌خودشم میدونه به احتمال زیاد

مجدد یاداوریش کنیم 

من که واقعا از دل شکسته میترسم به نظرم یه نوع حق الناس 

حتی طرفم اگر بدی بهم کرده باشه 

2740

مـ ن قبولش ندارمـ  ، دکتـر فردوسی رو دوست دارمـ 💓

انگـشتت را هر جـایـ نقشـه خواستی بگذار ، فـرقی نمی کند ؛ تـن ـهایی مـن عمـیق ترین جای جهــ🌎ــان است و انگشتـان تـو هیچ ـوقت به عمـق فاجعـه پی نخواهد بـرد   
دروغ لازم نیست بگیم سکوت کنیم  وقتی شخصی رو میشناسیم که زود رنج نیازی نیس چیزی ک‌خودشم میدونه ...

خوب این نظر شماست عزیزم

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

دوستِ من !
تک تکِ لحظه هایت را زندگی کن !
خودت خالقِ زیباترین اتفاقاتِ زندگی ات باش ،
و رویِ هیچ کس جز خودت حساب نکن !
کسی که انتخاب کرده آرام و امیدوار باشد ؛
در سخت ترین لحظات هم دلایلِ شادی اش را پیدا می کند ...
کسی که خودش را همه کاره ی زندگی اش می داند ؛
از هیچ کس توقعی ندارد و هرگز بی دلیل ، دلگیر و نا امید نمی شود !
تو لایقِ آرام ترین ثانیه ها و بزرگ ترین معجزه هایی ،،،
هوایِ خودت را داشته باش !

چند روزی حرفاشو گوش دادم..اونایی که زنگ میزدن مشاوره میخواستن... دیدم داره روحیه مو خراب میکنه دیگه گوش ندادم...

همه شون کیسای عجیب و غریبی بودن...دختری که شاهد خیانت مادرش بود

دختری که برادر و پدرش بهش آزار میرسوندت 

مردی که از بچگی رفته بود جنگ و اسیر شده بود و ‌یکی از ژنرالهای عراقی این پسر بچه رو برداشته بود برای خودش😓

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
دروغ لازم نیست بگیم سکوت کنیم  وقتی شخصی رو میشناسیم که زود رنج نیازی نیس چیزی ک‌خودشم میدونه ...

منم موافقم چون همه ی ما از اتفاقهای زندگیمون با خبریم 

رک بودن زیادی طرف مقابل رو خرد می‌کنه چون ی چیزایی قابل تغییر نیست

2706