2733
2734
عنوان

ازشوهرم وحرفش متنفرشدم بچه هاحق بامنه یااشتباه میکنم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2894 بازدید | 53 پست

وای ترو خدا دنباله بهانه میگردی دخترا زندگی رو به خودت و خونوادت تلخ میکنی 

اگر مرد دلش پیش کسی باشه امکان نداره طلاقش بده حتما نمیخواسته که طلاق داده 

دومن ازاز دل برود هر انکه از دیده برفت 

بشین زندگیتو بکن سه ماه عقد دیگه این حرفارو نداره مطمئن باش دوسش داش نگرش میداش

میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید تمنا میکنم 💟
خدا نکنه عزیزم 😍 اصلا بروش نیار  اون داستان تموم شده

خیلی ممنونم عزیزم

چشم دقیقاهمینطوره💖💖

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
وای ترو خدا دنباله بهانه میگردی دخترا زندگی رو به خودت و خونوادت تلخ میکنی  اگر مرد دلش پیش کس ...

قربونت برم دوستم اخییییییش حرفات ارومم کرد..اره والله بیخیالش 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2731
نه عزیزم خودتوناراحت نکن.همسرشما هیچ حسی بهش نداره فقط خواسته بگه که من تونستم دوتازن بگیرم.میخواسته ...

واقعا😂😂😂خدانکشتش بااین کاراش😠

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای من خوابالو بودم چه قدر قاطی پاتی نوشتم خخخخخ😁

فداسرت🤗

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40