2737
2739
عنوان

بچه ها دوستم بخاطر بخیه پاهاش طلاق گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1135 بازدید | 62 پست

مردک مریض😐

همون بهتر طلاق گرفت خلاص شد از دستش

City of stars💫are you shining just for me?city of stars there's so much that I can't see.who knows?I felt it from the first embrace i shared with you..that now our dreams they've finally come true🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاخدا😱😱من ک پام سوخته یکمش ترسیدم بااین تاپیکت😱

نترس  مگه  همه مثله همن عزیزم

اگه مجردی  حتما  قبل از ازدواج  به  خاستگارت بگو  اندازش  و چراییشو.

هر کی  مثه  این یارو  حساس باشه  قبول نمیکنه

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

پسره بهونه بهتر نتونس پیدا کنه😐😕

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2728
ندیده بوده بعدم دوستم فکر نمیکرده انقدررررر موضوع مهمی باشه اصلا بیچاره داره دیوونه میشه از دست اون ...

دوستت باید قبل از عقد میگفت. من جای زخم تصادف رو پیشانی م دارم. به یک خواستگارم نشونش دادم برگشت گفت خدا رو شکر من سالمم. لیسانس حقوق داشت ولی شعور نداشت.

لیلای من کجایی ، دلم برات تنگ شده.کاش دوباره ببینمت.دوست خوبم لطفا یک روزی دوباره سر راهم قرار بگیر. میخام بغلت کنم. باز با هم درد دل کنیم و دیگه از هم جدا نشیم. هیچ میدونی چند ساله ندیدمت،چند ساله صداتو نشنیدم؟یعنی دیگه بس نیست؟هر سال روز تولدت رو بهت تبریک میگم،روز تولد حضرت علی اکبر رو بهت تبریک میگم،سال نو رو تبریک میگم.میشنوی؟یادته میگفتی من لیلام،مامانِ علی اکبر و تو نرگسی،مامانِ مهدی؟هر کس لیلای منو میشناسه اونو به من برسونه. لیلای خوبم برگرد😔😔😔
دوستت باید قبل از عقد میگفت. من جای زخم تصادف رو پیشانی م دارم. به یک خواستگارم نشونش دادم برگشت گفت ...

میگفتی نه ناقص العقلی همچینم سالم نیسی

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

حالا اگه اقایون جای زخم و بخیه و سوختگی داشته باشن خداییش خانوم میره طلاق بگیره بگه حالمو بهم میزنه

چقدر  زنا مظلومن خدا

عشـــــــق                                                       یعنی جز خدارو بیخیال!!!                                                🌸 🌸 🌸 🌸 🌸 🌸                                         (تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه، كودك گل فروش سر چهار راهه  )     
2740
نترس  مگه  همه مثله همن عزیزم اگه مجردی  حتما  قبل از ازدواج  به  خاس ...

ن متاهلم من بعدعقدب شوهرم گفتم گفتش چقدرشیطون بودی نگامیکردمیگفت اخ اخ اخ گناهداری🤣😂اخه واسه من کمی گوشت اضافه درومده خیلی مشخص نیست 

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
این حساس نبوده 💩💩💩💩بوده

آره  والله  این که  مشگل داشته حسابی  چون  چیزه  وحشتناکی نبوده که بخواد  طلاق بده  خانمه رو

اما خوب  بعضیها  بدشون میاد وخیلی مهمه  واسشون  نمیشه ایراد گرفت  

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
میگفتی نه ناقص العقلی همچینم سالم نیسی

😁😁😁 واقعا درست گفتی

لیلای من کجایی ، دلم برات تنگ شده.کاش دوباره ببینمت.دوست خوبم لطفا یک روزی دوباره سر راهم قرار بگیر. میخام بغلت کنم. باز با هم درد دل کنیم و دیگه از هم جدا نشیم. هیچ میدونی چند ساله ندیدمت،چند ساله صداتو نشنیدم؟یعنی دیگه بس نیست؟هر سال روز تولدت رو بهت تبریک میگم،روز تولد حضرت علی اکبر رو بهت تبریک میگم،سال نو رو تبریک میگم.میشنوی؟یادته میگفتی من لیلام،مامانِ علی اکبر و تو نرگسی،مامانِ مهدی؟هر کس لیلای منو میشناسه اونو به من برسونه. لیلای خوبم برگرد😔😔😔
حالا اگه اقایون جای زخم و بخیه و سوختگی داشته باشن خداییش خانوم میره طلاق بگیره بگه حالمو بهم میزنه ...

همین پشم آقایون میتونه دلیل متارکمون باشه

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
ن متاهلم من بعدعقدب شوهرم گفتم گفتش چقدرشیطون بودی نگامیکردمیگفت اخ اخ اخ گناهداری🤣😂اخه واسه من کم ...

خوشبخت  باشی همیشه 🌹

اخه گفتی  ترسیدم  گفتم حتما مجردی

2706