2737
2734
من با دکتر کرمانی خیلی خوب کم کردم ولی چون میگرن دارم  خیلی سردرد شدید می‌گرفتم الآنم که رژی ...

ففول بخور هیلی خوبه برا سردرد

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درسته فقط یه چیزی شاید به نظرتون خنده دار بیاد الان میترسم بدنم ضعیف بشه و ک ر و ن ا بگیرم  ...

میتونی در کناررژیمت ویتامین بخوری قرص ویتامین مکمل لاغری  مینرال 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
درسته فقط یه چیزی شاید به نظرتون خنده دار بیاد الان میترسم بدنم ضعیف بشه و ک ر و ن ا بگیرم  ...

دیگه خودت استادی

رژیم اصولی بگیر و سالم خوری کن. کالری شماری.توی خونه پیاده روی تند و رقص داشته باش

2740

خیلی غذاش زیاد مثلا۱۲ق برنج داره!یا۷۰گرم نون!!دکتر کرمانی چند سال پیش گرفتم و لاغر هم شذم اما خیلی گ ...

منم به خاطر گرسنگی میگرنم تشدید میشه

ولی به قول دوستامون مکمل و تقویتی بخوریم بهتر میشیم

💙شب شراب نیرزد به بامداد خمار  
ایناچجوری خودشون لاغر میکنن؟!چون منم رژیمشو گرفتم فقط پولمو دور ریختم 

دروغ میگهیا صبح تا شب باشگاهه یاقرصی چیزی میخوره هر دقیقه هم تبلیغ میکنه انگار ما نمیفهمیم پول گرفته کلاهبردار خوبه شوهرش وضعش خوبه بازم سیرمونی ندارن

2706