2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب سلامتی عزیزم  فقط ببخشید ی سوال عوض کردنه پد و شیاف گذاشتنم باخود پرستارا بود یا همراه؟

همه کارامو خوده پرستار انجام داد،حتی همون گذاشتن شیاف البته از اتاقای دیگه خبر ندارم،قبل اینکه اثر شیاف هم بره تند تند میومد میذاشت بازم

یکی از خوبی های بیمارستان هم اینه ک هیچ مردی جز همسرت دور و برت نیست

البته همسر هم فقط تو اتاقای خصوصی میتونه بیاد اونم تا ۱۱ شب

الهی ک خدا بده بهمون هر آنچه ک صلاحمونه 🥰
2728
همه کارامو خوده پرستار انجام داد،حتی همون گذاشتن شیاف البته از اتاقای دیگه خبر ندارم،قبل اینکه اثر ش ...

چقدر خوب. من دغدغم این بود ک این کارا نکنه با همراه باشه و چون دولتیه نکنه انجام ندن.

آره رفتم یکی دوبار برای نوارقلب و این چیزا.

ممنون از راهنماییت عزیزم

مامان ۳ تا فسقلی🥰🥰
چرا بیمارستان نجمیه خصوصیه،اگر اشتباه نکنم سز آزاد ۷ میلیونه و بیمارستان برای نیروهای مسلح 

واقعا؟؟؟ مگه برا ارتش نیست؟؟

من فکرمیکردم دولتیه🤔🤔🤔

مامان ۳ تا فسقلی🥰🥰
2740
چقدر خوب. من دغدغم این بود ک این کارا نکنه با همراه باشه و چون دولتیه نکنه انجام ندن. آره رفتم یکی ...

فقط سز اختیاری نداره اکثر دکتر ها تضمین نمیدن سر زایمان باشن جز اونایی که سزارین میشن و اونایی ک نامه دارن

واقعا؟؟؟ مگه برا ارتش نیست؟؟ من فکرمیکردم دولتیه🤔🤔🤔

میگم که فقط برای نیروی مسلح با بیمه هست و چند تا بیمه ک کلی شرایط داره،بقیه حتی تامین اجتماعی هم آزاده

بیمارستان هم خصوصیه

فقط سز اختیاری نداره اکثر دکتر ها تضمین نمیدن سر زایمان باشن جز اونایی که سزارین میشن و اونایی ک نام ...

من زایمان دوممه قبلی رو پارسال سزارین شدم دکترمم اونجاس حالا باید بپرسم ببینم چون تازگی سزارین شدم دومی هم سزارین میکنه یا ن

مامان ۳ تا فسقلی🥰🥰
من زایمان دوممه قبلی رو پارسال سزارین شدم دکترمم اونجاس حالا باید بپرسم ببینم چون تازگی سزارین شدم د ...

عزیزم،چقدر قوی هستی دومی هم انقدد زود آوردی

آفرین بهت