2733
2739
 خود پسر هم زن میخاد ۲۸ سالشه دیگه کی میخاد زن بگیره ولی مشکل اینجاس که مادرشه...

بالاخره شرایط سختیه حتماازمشاوره کمک بگیر،توبایدهمه جوانب رودرنظربگیری فکرکن اول زندگی بایدازمریض پرستاری کنی،تفریح ومسافرت نمیتونی بری هرجاهستی بایدسروقت غذاخونه باشی و....

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
 دوتا میگن شوهرامون راضی نمیشن زیاد بیایم 

پس کارت ساخته.

ببین حرف دلتو اول بزن.بدون رودربایستی.

بگو اول توقعاتتون ازم در چه در زندگی مشترک چه خانواده.

بعدش بحث به مادرش برسون بگو الان حرفعمو میزنم بعد قهر و گله نمونه.تقسیم کنید کارو اگه قرار با مادر شوهرت بمونی.شرط کن زمان خاص یا جایی مهمونی خواستی بری خواهرا بیان بمونن پیشش.برای نظافت ایناخوده بچه ها ولی غذا و اینا مشکلی نیست.

این راه گفتم بخاطرر دلت چون میگی دوستش داری.

2738

ببین من با مادر مریضش مشکلی ندارم  اما فردا همین خواهرا به هوای دیدن مادرشون میان اونجا ازت انتظار پذیرایی دارن مجبور میشی واسه اونام غذا و اینا درست کنی ، شوهراشون نمیذارن یعنی چی ؟ البته فکر کنم شما یه جای سنتی زندگی میکنید 

نه دخترش گف من اینکارو انجام میدم

اینجوری یعنی خواهر شوهرات همش تو زندگیتن

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمانتان ندیده
پس کارت ساخته. ببین حرف دلتو اول بزن.بدون رودربایستی. بگو اول توقعاتتون ازم در چه در زندگی مشترک چ ...

اره حتمن اینو میگم ولی زیاد حوصله جر وبحث با خواهرش ندارم مبخام ابن حرف به زور مستقبم بش میگم چون نمیخام به خواخراش اجازی تتدخل رو بدم

نه دخترش گف من اینکارو انجام میدم

مگه نمیگی دختراش میگن ما نمیتونیم زیاد بیایم؟

مطمین باش فقط غذا دادن نیس

نه میتونی با شوهرت بری سفر نه مهمونی

البته اگه واقعا دل بزرگی داری و میتونی ثواب داره ولی فکرنکن فقط غذاس

2706