2737
2739
عنوان

کاربر دلتنگیm

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 61 پست
😂😂😂جیگرمی عزیزم  بخدااا

💙💙💙💙💙💙💙💙💙

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
💙💙 اره بابا فک کنم اخرش بازم ب این نتیجه میرسم ک باید خودمون بخونیم ولی من خداشاهده پرستاری میخو ...

این که میگه ۴۰ تومن میگیره خیلی دیگه پرو شده 

ببین دیگه وقت ندارین تازه بخوایم در به در دنبال یه جانباز بگردیم بعد راضیش کنیم به ع ق د ما در بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

💙💙 اره بابا فک کنم اخرش بازم ب این نتیجه میرسم ک باید خودمون بخونیم ولی من خداشاهده پرستاری میخو ...

اره خوب باید پزشکی هم مخت بکشه.من ساروی هستم.اینجا یکی از بچه های این بزرگواران کنکور دندانپزشکی قبول شد دو ترم هم نکشید انصراف داد باید کشش داشته باشی دانشگاه هم پزشکی بخونی

تازه پارسال ۴۰ بود.چون تضمینی جواب گرفتن امسال بیشتر هم شده احتمالا

بابا سال ۶۰ ام یچیزی ب اسم بدهکار و طلبکار بوده حتما یه چیزایی شنیدن ازش کار میکنم برمیگردونم:(

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2728
اره خوب باید پزشکی هم مخت بکشه.من ساروی هستم.اینجا یکی از بچه های این بزرگواران کنکور دندانپزشکی قبو ...

خب منم اول ب قدو قوارم ی نگاهی میکنم حرف میزنم

ساروی کجاست؟

واقعا میگی؟؟

اره ب خدا

2740
این که میگه ۴۰ تومن میگیره خیلی دیگه پرو شده  ببین دیگه وقت ندارین تازه بخوایم در به در دنب ...

این جان برکفان اطراف تو نیت خیری ندارن؟یه کمکی ب ما برسونن؟

من سارویم.اسم شهر میشه ساری.خیلس باحالی

پس ساروی تو ساریه؟

اگه واقعا بخوای میپرسم.اما مطمینم الان کمتر از ۴۰ ۵۰ نمیگیره.دوم اینکه اردبیل ساری چطور میشه فک نکنم راه دور قبول کنه چون باید چند جلسه برن ازمایش محضر و.... ارزش نداره این همه راه.تازه اگه ظرفیت امسال پر نشده باشه چون فک کنم بیشتر از ۳ یا ۴ تا قانونا نمیتونه همزمان

اگه واقعا بخوای میپرسم.اما مطمینم الان کمتر از ۴۰ ۵۰ نمیگیره.دوم اینکه اردبیل ساری چطور میشه فک نکنم ...

یا عیسی مسیح!این ک شرایطش سختتر از خود کنکوره 

همین جا اعلام برائت میکنم

2706