2733
2734
عنوان

کادو تولد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1602 بازدید | 82 پست
ببين منم يه جعبه كادو خريدم توش يه بسته ژيلتو افتر شيو و ضد تعريق و فوم ريش نيوا گذاشتم. توي جعبه ام ...

اتفاقا بنظره من از اونا خوشحالترمیشن انگار😂😂ازبس که شکموان

نخووووون امضامو                                                               مگه نگفتم نخون؟حالا که خوندی لدفااا یه صلواتم بفرس برام، مرسی اه😂❤ جان جدت لایکم نکن🤕  
ببين منم يه جعبه كادو خريدم توش يه بسته ژيلتو افتر شيو و ضد تعريق و فوم ريش نيوا گذاشتم. توي جعبه ام ...

🤣مردا عاشق شکلاتن 

بابای من با این سنش امروز شکلات دید ثانیه دیگه شکلات نیست

💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شکلات داریم تا شکلات😐شکلات اگه خارجی باشه خیلیم عالیه نه شکلات500تومنی یا حتی شکلاتای ایرانی خوب

2731
عزیزم شکلات داریم تا شکلات😐شکلات اگه خارجی باشه خیلیم عالیه نه شکلات500تومنی یا حتی شکلاتای ایرانی ...

اي بابا حوصله داري من از اين شكلاتاي كوپا گذاشتم خيليم باحال بود خارجي چيه😂

ا واه خانمها مگ تولد باید 200 300 حتما خرج بشه .برا مرد اصلا اینچیزا مهم.نیست و به اینچیزا توجه نمیکنه من خودم  مطمعنم برا مردا اگ یه جعبه ابزار بخری صد برابر بیشتر ذوق میکنن تا یه ساعت 500 تومنی .اینایی ک اینچیزا رو میگن خودشونو در نظر میگیرن نه طرفو . عزیزم اون شکلات یکم پنهونش کنه بهتره و اگ بره یه عطر مردونه در حد 30 تومن بخره ک خیلی خوب میشه اگ نه ک بیخیال فقط جعبشو یه جور با این قلب و کاغذ پر کنه تازه کادوش هم خیلی به دردبخوره . الان مثلا بره کلی پول بده برا یه چیز مزخرف بهتره یا این ؟تازه مهم شوهرشه ک خوشحال شه بقیه و نظرشون مهم نیست

ا واه خانمها مگ تولد باید 200 300 حتما خرج بشه .برا مرد اصلا اینچیزا مهم.نیست و به اینچیزا توجه نمیک ...

مررسی عزیزم خواهرم از زن پسر خاله ی نامزدش خجالت میکشه بنظرت زشته جلوی اون؟؟؟ 

خانوما میشه برای آرامش و حل مشکلاتم صلوات بفرستید؟😔
2740