2733
2739
درد و فشار پایین شکم و تهوع که با خوردن ال دی تهوع برطرف شد و درد و فشار کمتر شد فک کردم کیسه خوب شد ...

پریودت طبیعی بود؟

لکه بینی چیزی؟؟

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بابا اندازه ی عدس زاج استفاده کن با کیست و عفونت دیداری بای بای کن من پلی کیستیکم با زاج درمان شد پس ...

شما زمان پریودی زاج استفاده میکردی؟

دکتر من گفته زاج و عسل و روغن زیتون از روز ۳ پریودی به بعد استفاده کن

شما زمان پریودی زاج استفاده میکردی؟ دکتر من گفته زاج و عسل و روغن زیتون از روز ۳ پریودی به بعد استف ...

ن موقع عادی استفاده کردم خالیم استفاده کردم شبش هم رابطه داشتم دو روز بعدش کیست هام ریختن پایین کلی لخته های قهوه ای بوگندو اومدن با دیدنشون چندشم شد ولی تمیز تمیز شدم

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩
2740
ن موقع عادی استفاده کردم خالیم استفاده کردم شبش هم رابطه داشتم دو روز بعدش کیست هام ریختن پایین کلی ...

برای منم ۳روز بعدش کلی ازم چیزای مختلف اومد بیرون،خدا کنه دفع شده باشه، ولی خارش شدید گرفتم که دکتر گفت به خاطر حساسیت پوستیه که به روغن زیتون داشتم

برای منم ۳روز بعدش کلی ازم چیزای مختلف اومد بیرون،خدا کنه دفع شده باشه، ولی خارش شدید گرفتم که دکتر ...

زاج رو چه جوری باید استفاده کرد اصلا زاج چیه باید خور یا مالید نمیدونم 😭

بابا اندازه ی عدس زاج استفاده کن با کیست و عفونت دیداری بای بای کن من پلی کیستیکم با زاج درمان شد پس ...

دکتر طب سنتی گفت من کیستای بزرگ و فیبروم رو دفع کردم برای تو که چیزی نیست.

۲قاشق چایی خوری عسل،۱نخود زاج سفید،۳تاقطره روغن زیتون توی اپلیکاتور میریزم شبا به صورت واژینال استفاده میکنم،به من گفت از روز۳ پریودی تا قطع خونریزی استفاده کن

حتما انجام بده ایشالله جواب میگیری،برای منم دعاکن