2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دوتا دختر دارم شوهرم زیاد گف یه بچه بیار ولی من نخواستم الان دیگه شوهرم هم نمیخواد یعنی ترسیدم ب ...

عزیزم توروخدا اشتباه مامان منو نکن تا دیر نشده بیار بزار گل دخترات داداش داشته باشن اگ وضعت خوبه برو ای وی اف راااحت میشی ولی بنظر من ک طبیعی بیار پسر میشه بعد دوتا دختر ماله مامان منم پسر بود ولی خب نموند 

برو دکتر برنامه بده بهت 

من الانم ک الانه دلم میگیره داداش ندارم حس میکنم پیش شوهرم ضعیف ترم اگ داداش داشتم پشتم گرم بود

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
من بچه اولم شش ماهه سقط شد پسر بود سراین خیلی نذرونیاز کردم ک بمونه الانم استراحت مطلقم برام مهم نیس ...

عجب آدمای بیخودی هستن.خودتو ناراحت نکن برا بچت خوب نیس‌..جوابشونو بده و تو خودت نریز

عزیزم توروخدا اشتباه مامان منو نکن تا دیر نشده بیار بزار گل دخترات داداش داشته باشن اگ وضعت خوبه برو ...

آخه دخترام بزرگ شدن یکیش یازده سالشه یکیش هفت سالشه داداش باید چطور پشت اینا میشه آخه خیلی کوچیک میشه ازشون 

میخواست بگی مگه دخترات چیکارت کردن انقد دلت خونه

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۶۰ کیلو😍🥰 😎😎من می تونم💪💪💪💪   فرودین ۱۴۰۳ ،،، ۹۸ کیلو    خرداد ۱۴۰۳،،، ۹۱ کیلو            کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
اره

با اینکه ارومم ولی اگ جات بودم حسابی گله میکردم ب شوهرم و نمیزاشتم این قضیه ساده تموم بشه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706