2733
2734
عنوان

شوهرم میگه کاشت ناخن در شان تو نیست😔

| مشاهده متن کامل بحث + 5420 بازدید | 99 پست
من فقط یه طرح ساده میخواستم...اصن نمیخواستم چیز عجق وجقی بزنم

مهربونم   نماز غسل وضو              از نظر بهداشتی تنفس ناخن دور از جون قارچ چسبی ک میزنن  ترمیم ......................

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتر 😂😂یه مانتوی ۸۰۰ تومنی بخر بهتر از کاشتم هست ناخناتم مانیکور کن

چخبره ۸۰۰ برا مانتو نهایت دوماه براش جذاب باشه مانتو بعدش چی؟منکه عمرا انقد ب مانتو نمیدم چون زود دلمو میزنن و من ادم تنوع طلبی هستم تو هرچیزی

2728
چخبره ۸۰۰ برا مانتو نهایت دوماه براش جذاب باشه مانتو بعدش چی؟منکه عمرا انقد ب مانتو نمیدم چون زود دل ...

بعدش میره یه چیز دیکه میخره دیگه مانتو ۸۰۰ تومنو که دم دست نمیپوشن مهمونی میپوشه اما من میدم منم تنوع دوس دارم اما ترجیح میدم جنس خوب بخرم کم بخرم😆

در شان که معنی نداره ولی من خودم از این ناخونای خیلی بلند که شبیه پای مرغه بدم میاد مخصوصا سرشم کجه اصلا میترسم 

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
لمینت چطوریه ژل میاد رو ناخن منم برم انجام بدم معلوم نباشه

من لمینت کردم و اصلا معلوم نیست 

مثل ژل با پودر نیست

از آینه بپرس نام نجات دهنده خویش را آیا زمین که زیر پای تو می لرزد تنها تر از تو نیست؟!
از شوهرت خوشم اومد جای برادری.غیرتی نشی حالا.از مردای تمیز خوشم‌میاد

ممنون عزیزدلم .لطف داری

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 
2740
من لمینت کردم و اصلا معلوم نیست  مثل ژل با پودر نیست

فعلا که من منصرف شدم میخوام باردار شم کلا خوب نیس ضرر داره 

اکانتم اسم پسرمه...بخدا من آقا نیستم  هرچی اسم خودمو زدم نیاورد مجبورشدم اسم پسرمو بنویسم