2737
2739
حتی یه وعده غذامم راحت نخوردم تو این مدت فکر کنم بعد سه سالگی بهتر شه شرایط

منم یک سالشه بچم.

بچه ها انگار هیچکی درکم نمیکنه.مخصوصا اونایی که بچه هاشون بزرگ شدن مدام میگن بچه همینه.وا مگه ما بچه نداشتیم.اصلا نمیشه حتی گفت خستم😢

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یک سالشه بچم. بچه ها انگار هیچکی درکم نمیکنه.مخصوصا اونایی که بچه هاشون بزرگ شدن مدام میگن بچه ...

آره درک نمیکنن چون یادشون رفته فقط اونی که بچه کوچیک دارن میفهمن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
زندگی ک نداریم بخدا همه اولویتمون شده بچه و نیازهاش

دقیقا اصلا نشد یه خلوت درست حسابی داشته باشیم گاهی هم یهو میرم کنار شوهرم بشینم یا یه بوس کوچولو فوری پسرم جیغ میکشه وغیرتی میشه انگار منو باباش حق نداریم کنار هم بشینیم وقتی پس از کنارهم بلندشیم خودش میره بغل باباش یک ونیم سالشه

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2731

من شاغل بودم اکتیو بودم.بعضی روزا حس میکنم از زندگی سیرم.شوهرمم صبح‌میره شبساعت۱۱میاد.من با بچه تو اپارتمان۸۰متری زندانی میشیم.

عاشق بچمم ولی خستم😥مام ادمیم.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
دقیقا اصلا نشد یه خلوت درست حسابی داشته باشیم گاهی هم یهو میرم کنار شوهرم بشینم یا یه بوس کوچولو فور ...

دقیقا.دلم میخواد برم بغل شوهرم یکم ارامش بگیرم انقد جیغ میکشه موهامو میکشه به غلط کردن میفتم😔

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2740
وای اره . من دارم از بیخوابی و کمر درد میمیرم کسی درک نمیکنه

اره مخصوصا ۷انواده شوهرم.اصلا حتی تو حرف زدن درک ندارن چه برسه به کمک.

اگه بگم‌خستم میگن وا بچت که ارومه.تو ناشکری(همون یه ساعت که باهمیم و من باید با بچه صد دور تو خونه بچرخم وپابه پاش راه برمو میبینن فقط )حالا از حرفایی که رو دلم میذارن بگدریم😥

وای چه تاپیک به جایی  خیلی درد دل دارم ولی واقعا حتی حرفم نمیاد بنویسم  منم یه یک و نیم ...

هفت ساله هم اذیت میکنه؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
آره درک نمیکنن چون یادشون رفته فقط اونی که بچه کوچیک دارن میفهمن

اره.تازه میگن وا چرا لاغر شدی.چرا به خودت نمیرسی.

من که شوهرمم به خاطر همین حرفای مامان وخواهراش که مام بچه داشتیمو...باهام دعوا میکنه که چرا خسته ای و نمیخندی و رابطه جنسیمون فلان نیست و...خب منم ادمم.من تمام مسئولیت بچم باخودمه.شوهرم فقط خونموت واسش حکم خوابگاهه.

اره.تازه میگن وا چرا لاغر شدی.چرا به خودت نمیرسی. من که شوهرمم به خاطر همین حرفای مامان وخواهراش که ...

عزیزم با همسرت صحبت کن بگو الان مثه قدیما نیست

همین تاپیک رو نشونش بده بذار متوجه سه بچه داری سخته 

2706