2733
2734
عنوان

چرا اينقد از كرونا ميترسيد خب من گرفتم خوب شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1361 بازدید | 49 پست
کرنا با شلغم خوب نمیشه

🤪🤪🤪🤪🤪😂😂😂😂😂👋

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

حالا بخنديد

ولي شلغمو مركبات  و عسل همه ويروس رو درمان ميكنه اينو يه متخصص طب سنتي گف

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه درست بگی ممکنه به کسایی که تو گروه خطرن منتقل کنی 

بخدا من نميگم اينو متخصص طب سنتي و يه ويروس شناس تو اينستا هم گف عسل ضد عفوني كننده كل بدنه حالا بخنديد

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
نه اصن دكتر نرفتم ولي يه جا يه ويروس شناس گفته بود همه شديد نميگيرن همه هم نياز ب بستري ندارن علايم ...

علاعمش مثل سرما خوردگیه وقتی دکتر نرفتی از کجا میدونی کرونایه 

و خدایی ک بشدت کافیست ...
وایی ولی ناقل هستیا چون کرووونا خوبم بشن بازم ناقل بیماری هستن 😨

فعلا ك همه دارن مسخره ميكنن بجاي اينكه نشر بدن

واسم مهم نيس يه نفرم استفاده كنه خوب بشه كافيه برام

2740
علاعمش مثل سرما خوردگیه وقتی دکتر نرفتی از کجا میدونی کرونایه 

أز اونجا ك همه گرفتيم جز پسرم راست ميگن بچه ها نميگيرن يا خفيف ميگيرن وگرنه اين بيماري شديد ك ما داشتيم قطعا بايد پسرمم ميگرف و اينكه بيشتر علايمو داشتم

کر ونا یک مریضیه شدیده عزیزم ک ادمو میندازه کلا 

حالا ن حتما منجر ب مرگ بشه 

ولی ادمو میندازه گروههای پرخطرم ک ...

اونی ک شما گرفتین ک رونا نبوده 

یهو تشدید میشه نفس و تنگی و تب 

اینطوری نیست ک ک رونای خفیف و ک رونای شدید داشته باشیم 

کلا شدیده

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
قربون دستت کره جنوبی  و سنگاپورم سخت به شلغم محتاجن

مسخره نكن دوست من خودتم استفاده كن ايشالا ك كلا ويروس نميگيري

اون که گفته ویروس و شدید نگرفتی حتما شیشه زده بوده. ویروس به محض ورود ب بدن تکثیر پیدا میکنی و اولین جایی که تحت تاثیر قرار میده ریه است و انقدر سرفه و عفونت ریه میره بالا کهگاهی ریه اب میاره

روانشناسی کودک
أز اونجا ك همه گرفتيم جز پسرم راست ميگن بچه ها نميگيرن يا خفيف ميگيرن وگرنه اين بيماري شديد ك ما داش ...

بابا الکی مردمو خیال جمع نکن خیلی هم خطرناکه از ۴۳ نفر ۸ نفر مردن تا حالا خدا میدونه چقد دیگه بمیرن اول برو تست بده بعد بیا خبر بده اطلاعات غلط پخش نکن خواهشا  کر و ن ا  همه علاعمش همون علاعم سرما خوردگیه 

و خدایی ک بشدت کافیست ...

متاسفم واقعا

اونايي ك دوست دارن استفاده كنن مطمئن باشن ضرر نميكنن

بقيه هم هرجور دوس دارن ميتونن خودشونو زنداني كنن تو خونه