2733
2739
عنوان

عجب بدبختی گیر کردیم.خدا😐

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیشرفا اول کلی زبون میریزن پول رو که گرفتن علاف میکنن. شوهرم زنگ زده میگه نمیام بعدش میخنده😤

میگفتی نمیامو مرض.نمیامو زهر مار.هرهرهرهرهرهر.

منم هم عمه هم مامانجونم پیارسال دادن کابینتاشونو درست کنن بعد یسال تابستون توی‌مرداد اومد وصل کرد هرروزم میزنگیدن.اونم میخندید فقط.حالا کابنتیه همسایمون بود مثلا

ما هم خونه خودمون که رفتیم یک‌ماه کابینت و سینک و گاز و هیچی نداشتیم!

تا یک ماه توی آرامپز و پیک نیک غذا درست کردیم...

ولی خب بعد یک ماه آشپزخونه شیکمون آماده شد و کیفشو بردیم  

عزيزم اون با همون نصف پول سود خودشو كرده واسه بقيه ش عجله اي نداره واسه اينه!

اخه قبلش گفت امروز نصف پول روبدی از فردا صبح اونجام. اونقد هم خودشو تحویل گرفت شوهرم گفت خیلی آدم خوبیه کارش درسته

خدایا شکرت🖤
بیشرفا اول کلی زبون میریزن پول رو که گرفتن علاف میکنن. شوهرم زنگ زده میگه نمیام بعدش میخنده😤

بزا ماهم همینکارو کرد پولو گرفت

آخرم نیمه کار ول کرد رفت

بهونه آورد همه چی گرون شده

خدا شاهده خونه رو تحویل دادیم با بچه 4 ماهه 45 روز خونه مامانم بودم تا خونه خودمون تکمیل شه

2738
ما هم خونه خودمون که رفتیم یک‌ماه کابینت و سینک و گاز و هیچی نداشتیم! تا یک ماه توی آرامپز و پیک نی ...

اخه میترسم برم بعد بباد کاببنت بزنه اونموقع کل خونه ام بشه گرد وخاک

خدایا شکرت🖤
بزا ماهم همینکارو کرد پولو گرفت آخرم نیمه کار ول کرد رفت بهونه آورد همه چی گرون شده خدا شاهده خون ...

وای منم از این میترسم. صبحی هم باشوهرم دعوا کردم که چرا جدی حرف نمیزنی اون مارو مسخره خودش کرده

خدایا شکرت🖤

منم پدرم کابینت کاره کلا کارشون اینطوره چون خیلی وقتا تا صفحه رو بهشون تحویل بدن و تا بخوان برش بدن و جمع کنن طول میکشه و باعث میشه اینا بدقول جلوه بدن ولی معمولا اصول کار پدرم اینه اول کارو تحویل میده بعد کل هزینشو میگره البته کاراش اینطور خورده و برا یه واحد نیست بیشتر برا برجا و مجتمع های بزرگ کار میکنه ولی خب این دیرو زودا پیش میاد یه وقتایی خیلی نباید سخت گرف عزیزم

میگفتی نمیامو مرض.نمیامو زهر مار.هرهرهرهرهرهر. منم هم عمه هم مامانجونم پیارسال دادن کابینتاشونو درس ...

منم با شوهرم بحثم شد که جدی حرف نمیزنی. میگه بابا چیکار کنم اخه. لج بکنه اصلا نمیاد

خدایا شکرت🖤
نکنه فامیلیم؟ 😂 کجایی هستی؟ 

فک کردم اهل قم هستین

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
منم پدرم کابینت کاره کلا کارشون اینطوره چون خیلی وقتا تا صفحه رو بهشون تحویل بدن و تا بخوان برش بدن ...

آخه ما قرار داد داریم فردا باید تحویل میداد. ماهم رو حساب حرف اون قول به صاحبخونه دادیم تخلیه کنیم. ابن جا هم مستاجر دیگه میاد اونم عجله داره. 

خدایا شکرت🖤
آخه ما قرار داد داریم فردا باید تحویل میداد. ماهم رو حساب حرف اون قول به صاحبخونه دادیم تخلیه کنیم. ...

اره واقعا اشتباه بوده کارش که تاریخ دقیق گفته برا تحویل چون همیشه دیرو زود داره اینجور کارا البته میتونین وسایلاتونو ببرین خونه جدید ولی نچینین تا کارشون تموم شه چند روزی برین خونه خونوادتون بعدم وضعیتتون رو بهشون بگین که شاید درک کنن زودتر تحویل بدن😔