2733
2739
میگن دعای زن باردار خیلی گیراست از خدا میخوام به همتون یه نی نیه خوشگل بده اگه باردار باشم😅

منم با دوتا نی نی های تو دلم براتون از ته دل دعا میکنم که به زودی زود صاحب یه نی نی خوشگل و سالم بشید

ممنون انشالله خدابه توم بده عزیز

الهییییی آمییییین😍😍😍😍😍😀👶👶👶👶👶👶👶👶👶 مثلا همین الان تو دلم باشه 😂والا😀صبرم تموم شده خب

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم با دوتا نی نی های تو دلم براتون از ته دل دعا میکنم که به زودی زود صاحب یه نی نی خوشگل و سالم بشی ...

وای تو دوقلوه خدابرات نگهشون دارهههه

دخترم تمام هستونیستم تویی تمام دنیامو به پات میریزم😍😍😍😍
2740
نه هیچی فقط گاهی زیر دلم گزگز میکنه.جالبه ماه های قبل موعد پریودم خیلی درد داشتم ولی این ماه اصلا ند ...

برو بی بی بزن خدابزرگه 

دخترم تمام هستونیستم تویی تمام دنیامو به پات میریزم😍😍😍😍
منم با دوتا نی نی های تو دلم براتون از ته دل دعا میکنم که به زودی زود صاحب یه نی نی خوشگل و سالم بشی ...

بزا منم دعا كن تازه اي وي أف كردم جوابم منفي شد 

دعا كن بعد عيد ميخام مجدد اقدام كنم و نتيجه بگيرم انشالله 

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
بزا منم دعا كن تازه اي وي أف كردم جوابم منفي شد  دعا كن بعد عيد ميخام مجدد اقدام كنم و نتيجه ب ...

ایشالله که به زودی زود صاحب یه نی نی خوشگل و سالم میشی شک نکن این دعا رو مادری که دوتا بچه به شکم حمل میکنه برات میکنه😙😙

ایشالله که به زودی زود صاحب یه نی نی خوشگل و سالم میشی شک نکن این دعا رو مادری که دوتا بچه به شکم حم ...

خدا برات حفظشون كنه صحيحو سالم 

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
2706