2733
2734
عنوان

یه مزاحم همش به گوشیم زنگ میزنه...توروخدا کمک😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 48 پست
اسی مزاحمت رو  میشناسی کیه؟؟؟؟؟

نه بابا...اصلا...یه سیمکارت ایرانسله

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
دوتا سیمکارت دارم، این شمارمو همه دارن...بعدشم شوهرم شک میکنه بدتر میشه

چرا به همسرت نمیگی؟ ازش میترسی؟ بهش بگو جواب بده شر بخوابه دیگه مزاحم نمیشه طرف

غریبه ی آشنا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا به همسرت نمیگی؟ ازش میترسی؟ بهش بگو جواب بده شر بخوابه دیگه مزاحم نمیشه طرف

جواب نمیده...فقط شک میکنه...اصلا یه اخلاقای عجیبی داره

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2728
آره شاید میشناسه...اما من تو عمرم غیر از شوهرم با هیچ پسر دیگه ای حرف نزدم

ای بابا عجب کنه اییه.فهمیده تو ترسیدی واسه همینه دست برنمیداره.ایندفه زنگ زد بده به شوهرت بگو شماره ناشناسه تو جواب بده اون طرفم تا صدای یه مردو بشنوه مطمئن باش میترسه.یا بده داداشت پدرت.ولی این کارو نکنی ول کن نیس خیلی از مردا خوره اینو دارن طرف چون میترسه ول کن نیستن.ببخشیدا ولی کرم دارن باشرفای بیشرف

چرا باید شک کنه؟ داداش داری؟ نداری به بابات بگو جواب بده تا اخرش میخوای پنهون کنی؟ به یه مرد بگو جواب بده برا همیشه مزاحمه میره

غریبه ی آشنا...

فقط یواشکی ازش شکابت کنم خطش و بده و تمام ی چیز خب شاید شوهرت ک میخواد بدونه چقذر باهاش صادقی و چیا رو بهش میگی

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
2740

بچه ها من تابستون رفته بودم بانک اونجا از روی فیش بانکی یه آدم مریض و بیشعور شمارمو برداشته بود بعد هی زنگ میزنه ممنم مسدودش میکنم بعد دوباره زنگ‌میزنه از تابستون تا حالا هی زنگ میزنه . یه بارم دادم شوهرم جواب داد گفت اشتباه شده و قطع کرد . بعد که من تهدیدش کردم به شوهرم میگم گفت دوستت دارم بهایش هر چه باشد روی چشمانم 🙄😲😲

خیلی هم عوضی و پولدار تشریف داره . و میدونه من برای درخواست وام رفته بودم بانک بهم میگه من دوبرابر این پولو بهت میدم فقط با من حرف بزن و توقع دیگه ای ازت ندارم چون توی تمام عمرم فقط تو به دلم نشستی . بیشرف میدونم داره دروغ میگه.

و اینکه خطمم نمیتونم عوض کنم چون دوازده ساله این خط رو دارم و اگر گمش کنم همسرم دوباره میره همین رو برام میگیره .

هر وقت حس کردی کسی ازت دوری میکنه ،،،،، دیگه هیچوقت مزاحمش نشو ...
2706