2733
2734
عنوان

خدایی بسه دیگه کرونا کرونا 😐😐😐😐😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1389 بازدید | 93 پست
اونوقت فقط ایران دروغ میگه؟ همون امارات مثلا میاد امار مرگ و میر رو صادقانه میگه؟  اگه دروغه ه ...

راست دروغ اين سايت هم مثل منابع ديگه نامشخصه چون طبق امار اعلامي كشورها اعلام ميشه

دوستمون گفتند كل جهان ٢٥٠٠ نفر مردند من هم امار دقيقتر موجود را نوشتم و نگفتم كسي راست يا دروغ ميگه يا اينكه كشوري داروداره يا نميده يا نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

[QUOTE=125439254] مردها اصلا بدون سواد و مطالعه حرف نمیزنن؟! تا حالا نشنیدی مردها حرف مفت بزنن؟ شما اگر تصور میک ...[/QUOTE

الکی جو نده اول خوب متوجه شو من چی گفتم بعد حرف بزن

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
بخدا منم دارم همین میگم خیلی میان مسخره میکنن تیکه میندازن.بعضی خانمهاواقعا دیگه شورش در اوردن.واقعا ...

کدوم اسلام اینو گفته من نشنیدم چرا

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2738
مگه غیر از اینه.فعلا که همه جا حرف مرد ارجحیت داره به حرف زن.برای شاهد مرد یکی زن چهارتا.برای خیلی چ ...

نه من نمیخوام بگم کسی همچین حرفی رو نزده 

میخوام بگم خودمون هم قبول داریم اینجوریه

آخه شما یه جوری میگی ما زنا بدون مطالعه حرف میزنیم انگار همه مردا پروفوسورن😐 به خدا من مرد بی عقل زیاد دیدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
مگه غیر از اینه.فعلا که همه جا حرف مرد ارجحیت داره به حرف زن.برای شاهد مرد یکی زن چهارتا.برای خیلی چ ...

اینا ظلمهایی که داره تو این جامعه به زن میشه اینارو اوردی دلیل کمتر بودن زن؟! حیف که کاربری ساختن سخته وگرنه جوابتو میدادم

کجا بزرگ شدین که اینقدر خودتونو پست میدونین

بیجا میکنه یه مرد بخنده رو آب بخنده

اینجا کسی نیت بدیییی نداااره 

همه میترسن چون الان از ۲۸ نفری که تایید کردن ۶ تا فوتی داشته و این وحشتناکه 

و اینکه یکم با هم مهربون باشیم این لحن تو همچین شرایطی اصلا درست نیست

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی...! ...   قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

نترسیم؟؟؟؟؟؟

چطوری نترسیم

وقتی از ابتدایی ترین وسیله پیشگیری محرومیم یه ماسک چیه که میگن نداریم اگه هم باشه به قیمت جون آدمیزاد چرا بنظرت پیاز و سیر و پرتقال تو این شرایط گرون شد 

چرا مسئولین عزیز پروازهای چین رو کنسل نکردن

واللا باید از این جماعت ترسید 

اگه بچه داشته باشی اگه تو خونه مریض و سالمند داشته باشی درک میکنی 

اوج تفریح ما این بود که عصرها دو ساعت بریم بیرون حالا بخاطر این لعنتی چسبیدیم کنج خونه 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706