2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هیچوقت برای عید چیزی نمیگیرم هر وقت لازم داشته باشم و نداشته باشم میرم میگیرم لزومی نداره آدم بر ...

منم همیشه سال در حال خرید هستم خرید عیدم کمتره چون همه چی هست خوب.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

مگه جنگه،مانتو هااااا

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2728
اینورنگ آبیش دوختم 

خودت دوختی

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤
وا خب شاید این مدلهایی که شما گفتی اصلا دوست نداشته! مثلا من خودم کاملا با مانتوهای گل برجسته حریر ...

عزیزم مانتو مجلسی ساده هم داریم جنس پارچه و دوخت مهمه 

من نگفتم حتما اونارو میخرید مثال زدم ک مانتوی مجلسی هم میخرید واسه عید... اینا مانتوی مجلسی نبودن 

مروارید دوزی؟ عزیزم مروارید خیلی چیپه, جواهر دوزی با سنگای خیلی شیک و گرون قیمت منظور من هست ک اتفاقا مدلای دخترونه و ساده اش هم زیاده, احتمالا شما ندیدی عزیزم سرچ کنی متوجه میشی

2740
حالا مگه عید چی هست!!! یه دید بازدید دیگه چرا انقد جدی گرفتینش😐 استارتر راست میگن تو شهر ما هم همه ...

عزیزم منم اگه دقت میکردید گفتم هر شهرو خانواده فرق میکنه شاید بعضیا با لباسای دم دستی برن مهمونی عید! خیلیم خوب به خودشون مربوطه.. 

عزیزم استارتر تاپیک زده نظر خواسته و 4 تا مانتو هم واسه عید خریده خب برای ایشون مهم بوده دیگه! من برای شما یا دیگری ک کامنت ندادم برای استارتر ک نظر خواسته بود کامنت دادم! یکم اگه از عصبانیتتون کم کنید مسئله ی ساده ایه.. 

عزیزم شما اصلا متوجه نشدی من چه مانتوهایی رو میگم با طراحی روز اشنا نیستین... اتفاقا بیشتر این کارا دخترونه هستن 

بعد این کامنت چنتا عکس میزارم متوجه میشید 

وقتی از جنس پارچه و طراحی طراح و دوخت خیاط میگم منظور اینه 

بعضی ازینا ک کار طراح عالیه و هیچ جا شبیه کاراش رو حتی نمیتونن کپی کنن چون دوختش کار هر خیاطی نیس و پارچه هاش اعلا هستن (این کارا اصولا سفارشی هستن چون هرکسی نمیتونه بخره) 

بعضیاشم کار تولیدیه ولی نه کار دم دستی, کارایی ک حداقل دوخت و پارچه اش کیفیت خوبی داره 

و میبینید ک ساده هم توشون هست! 

حالا ادم میتونه واسه مجالس رسمی بنا به اندازه ای ک میخواد خرج کنه و میتونه یکدوم رو انتخاب کنه, کار درجه یک طراح یا کار درجه دو تولیدی خوب 

نه اینکه اجبار باشه, بعنوان نظر دهنده ای ک تو تاپیک کسی ک نظر خواسته, دارم پیشنهاد میدم عزیزان!! یه پیشنهاده فقط ادم میتونه استفاده کنه یا نکنه... همین والا دعوا لازم نیست! 

میشه بی زحمت یکی دو مدل پیشنهادی بفرستی من موندم چی بگیرم چادر سر میکنم ولی میخوام یه چیز شیک باشه&n ...

بالا فرستادم عزیزم 

البته اونایی ک پف دارن فک کنم واسه زیر چادر مناسب نباشن البته واسه مهمونی ک تو ماشین میشینین و تو مهمونی هم ک درمیارین چادرو 

همچین میگن دید و بازدید عید که انگار ملکه های انگلیس و اشراف زاده ها سالی یک بار موقع عید جمع میشن ...

خب عزیزم منکه گفتم فامیل با فامیل فرق داره.. هرکس بنا ب فامیل و اشنای خودش نظر میده دیگه.. 

2706